Zrecenzowano: 21 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Jakiś czas temu za namową znajomych odkryłem to miejsce.
Niewielki butikowy hotel. Lokalizacja to strzał w 10.
W zasadzie jest tu wszystko co potrzebne, czyli wygodne łóżko, czysto, spokojnie.
Miła obsługa.
Śniadań nie jadłem, więc nie oceniam

Termin pobytu: marzec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, CzeslawUkawek
Zrecenzowano: 19 lutego 2018

"Super hotel" .
wysoki standard,
miła obsługa, cena bardzo przystępna, parking podziemny
lokalizacja idealna do zwiedzania Gdańskiej Starówki,
zadowolenie gwarantowane,
zdecydowanie wszystkim polecam !!!

Termin pobytu: marzec 2017
Dziękujemy, PAWEL N
Zrecenzowano: 29 stycznia 2018

Bardzo wysoki standard, pyszne sniadania i naprawde swietne lokalizacja. 60m do starowki mowi wszystko.
Swietne restauracje, praktycznie wszystkie atracje poza plaza oczywiscie, sa w odleglosciu do 3 moze 4 minut.

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, 862oskarp
Zrecenzowano: 28 października 2017 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się tam z dziewczyną na rocznicy. Obydwoje byliśmy bardzo zadowoleni. Przytulny pokój, miła obsługa, fajna lokalizacja niedaleko Motławy, ceny niewygórowane jak na standard i okolicę. Polecam!

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, Michał W
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2017

Nie polecam tego hotelu. Recepcjonistka w zasadzie jej szefowa jest bardzo niemiłą kobietą. Czułem się tak jak intruz. Ogólnie cały personel jakiś dziwny jakby za karę tam siedzieli. Pokój też ciemny i mały z dziwnym zapachem ;) Łazienka z zaciekami ogólnie słabo nie polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: nie mam pojęcia co pochwalić w tym hotelu
Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, krzysztofk202