Gdańsk
Zrecenzowano: 29 stycznia 2018

Bardzo wysoki standard, pyszne sniadania i naprawde swietne lokalizacja. 60m do starowki mowi wszystko.
Swietne restauracje, praktycznie wszystkie atracje poza plaza oczywiscie, sa w odleglosciu do 3 moze 4 minut.

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, 862oskarp
Zrecenzowano: 28 października 2017 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się tam z dziewczyną na rocznicy. Obydwoje byliśmy bardzo zadowoleni. Przytulny pokój, miła obsługa, fajna lokalizacja niedaleko Motławy, ceny niewygórowane jak na standard i okolicę. Polecam!

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, Michał W
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2017

Nie polecam tego hotelu. Recepcjonistka w zasadzie jej szefowa jest bardzo niemiłą kobietą. Czułem się tak jak intruz. Ogólnie cały personel jakiś dziwny jakby za karę tam siedzieli. Pokój też ciemny i mały z dziwnym zapachem ;) Łazienka z zaciekami ogólnie słabo nie polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: nie mam pojęcia co pochwalić w tym hotelu
Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, krzysztofk202
Zrecenzowano: 24 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, lokalizacja idealna. Niewielki boutiqowy hotel. Czyste, widne pokoje, dobrze działający internet. Łazienka funkcjonalna i przestronna
Czuć, że to nowy obiekt.
Bardzo polecam!

Jedyny mały minusik - to brak alternatywnych dla TVP stacji tv, więc jak newsy to tylko TVP Info...

Termin pobytu: marzec 2017
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, CzeslawUkawek
Zrecenzowano: 27 września 2016

Eleganckie wnętrza, miła obsługa, smaczne śniadania, dobre ceny. Dobry standard za odpowiednią cenę. Bliskość najważniejszych zabytków gdańskiej starówki. Zdecydowanie polecam na weekendowy wypad do Gdańska.

Wskazówka dotycząca pokoi: udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
Termin pobytu: maj 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi