“Bardzo dobre miejsce na wyrafinowany beforek”
Ra'BarBar — recenzja

Ra'BarBar
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: 1–2 godziny
Opis dostarczony przez właściciela obiektu: Koktajlowe miejsce na mapie Gdańska. Specjalizujemy się w klasycznych koktajlach alkoholowych oraz różnych wariacjach na ich temat. Posiadamy również autorskie menu, które zmienia się sezonowo. Bazujemy na składnikach własnej roboty. Bar usytuowany jest w pobliżu dworca głównego oraz stacji SKM, a także autobusów i tramwajów. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się kilka restauracji.
Przydatne informacje: Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych, Toalety
Zrecenzowano 9 sierpnia 2017

Kompetentni barmani. Tylko i aż tyle. i da się porozmawiac, co nie jest takie oczywiste w dzisiejszych, dudniących czasach.

Dziękujemy, JakubDe
Napisz recenzję

Zrecenzowano 24 czerwca 2017

Byłem tam ze znajomymi w sobotę około 22. Niestety byliśmy sami. Drinki robione przez barmanów bardzo dobre. Każdy w innym kieliszku, szklance. Super przybranie.
Nie było kolejki więc nie czekaliśmy długo. Ja zamówiłem San Escobar. Wyśmienity. Brakowało trochę przekąsek, orzeszków itp. Jeśli chodzi o doradzanie w sprawie alkoholi barmani bardzo dobrzy, ale brakowało inicjatywy. Przy nas przyszło kilku gości z zagranicy i zamówili piwo. Barmani niestety nie zaproponowali innych drinków. Przydałby się neon, bo wieczorem z ulicy ciężko trafić.

Dziękujemy, Tomasz D
Zrecenzowano 10 kwietnia 2017

Świetne miejsce, wpadłam tam z przyjaciółką na pożegnalny koktajl. Barman niesamowicie kompetentny, miły i pomocny, przygotował nam 6 Króli i Jacka pijącego w Bydgoszczy- było to coś przepysznego :) na wyjście skosztowałyśmy rabarbarówki, która również zachwyciła nas smakiem. Wystrój nie przesadzony, także jak najbardziej polecam :)

Dziękujemy, sija1991
Zrecenzowano 24 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Dobre drinki, dobre piwo, świetna lokalizacja, trochę zapach w środku niemiły, ogólnie polecam na szybko albo ma długo żeby się spotkać i pogadać :)

Dziękujemy, Adrian J
Zrecenzowano 13 lutego 2017

Profesjonalna obsługa, która potrafi wyczarować coś niesamowitego, na podstawie upodobań gościa. Mam specyficzny gust, mało rzeczy mi smakuje, a oni zawsze robią mi coś baaardzo smacznego. Bogata karta, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
(..a jak nie to spoza karty też tworzą cuda).
Czyste i przyjemne miejsce właściwie na każdą okazję.
Polecam wszystkim, bo naprawdę warto!

Dziękujemy, Ola C

Ra'BarBar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Ra'BarBar? Podziel się wrażeniami!