“Miłe zaskoczenie ”
Mnie To Rybka — recenzja

Mnie To Rybka
Nr 76 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)

Początkowo z mieszanymi uczuciami z powodu niektórych opini postanowiliśmy wejść, zupa tajska bardzo dobra, ale prawdzimym zaskoczeniem okazał się burger z dorsza, który był wyśmienity, sos i marynowana cebula świetnie pasują do dorsza. Polecam z czystym sercem. Ja jadłem dorsza z kruszonką śródziemnomorską, który jak na mój gust był zbyt przyprawiony i psuło to jego smak, ale tą mieszankę bułki tartej z przyprawami można zrzucić i jest ok w połączeniu z pure, groszkiem, pomidorami i fasolką, więc podsumowując jeśli chcesz zjeść smażoną rybę z frytkami to nie jest to miejsce dla Ciebie i idź do smażalni, ale jeśli szukasz innych smaków to polecam. P.S. Nawet kelner na którym wieszali psy o ile to ten był bez zarzutów.

Dziękujemy, 573wiktord

Przepyszna tajska zupa rybna, na pewno na nią jeszcze wrócimy :) dorsz z frytkami również bardzo dobry. Proste, ale ładne wnętrze. Obsługa miła, chociaż lekko niezorganizowana. Jedyne co uważam, że jest do poprawy, to nie posprzątana łazienka (+brak papieru i mydła). Natomiast przy tak dobrym jedzeniu to niewielki minusik :) Polecamy!

Dziękujemy, Compass18043934227

Opis nie będzie długi, bo i nie ma się co rozpisywać jeśli jest pysznie Zupa rybna po tajsku - rewelacja, dorsz z frytkami - rewelacja, może trochę za duża porcja i frytki mogłyby być mniej wysmażone, jednak zdecydowanie polecam. Pysznie i w rozsądnych pieniądzach.

Dziękujemy, robertk_krakow
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Udaliśmy się do danej restauracji z zaprzyjaźnioną rodziną, w sumie było nas 4 dorosłych i 2 dzieci. Zachęciły nas opinie, że lokal jest fajny dla rodzin z dziećmi. No cóż, dla dzieci był przeznaczony tylko mały stoliczek z czterema zabawkami i kredki, ale kartek już zabrakło. Zabrakło również wysokich krzesełek dla dzieci, niestety nie wiem ile takowych lokal ma na stanie. Duży plus za przewijak w toalecie.
Na cztery dania główne czekaliśmy niemalże równą godzinę, rosół dla dziecka chcieliśmy aby został podany wcześniej - dostaliśmy go po pół godziny. Opinię o tej restauracji ratuje fakt, że podane posiłki były bardzo dobre i dosyć atrakcyjne cenowo.
Podsumowując, na wyjście z dziećmi lepiej wybrać inną restaurację, która szybciej podaje posiłki lub ma więcej atrakcji dla małych klientów.

Dziękujemy, eve-ostr
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne, ale obsługa mogła by być bardziej miła. Czas oczekiwania też mógłby być krótszy oraz pomyłka dania.

Dziękujemy, damiano564

Mnie To Rybka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mnie To Rybka? Podziel się wrażeniami!