“Świetne miejsce na śniadanie i lunch”
Stary Manez — recenzja

Stary Manez
Nr 328 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 7 września 2019

Świetne miejsce na śniadanie genialna kawa oraz pizza na cienkim cieście. Bardzo dobre piwa craftowe. Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, arek-bia

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na mapie Gdańska. Piwa rozkładają na łopatki - są wyjątkowe. Burger i pizza idealne i smaczne. Miejsce przyjazne zwierzętom, na zewnątrz miska z wodą, a do środka można wejść z grzecznym pupilem. Wystrój przyjemny i tworzący fajny klimat , na widoku są kadzie piwne. Naprawdę doceniam takie miejsca i z czystym sumieniem polecam każdemu odwiedzić to miejsce :)

Dziękujemy, tomekzajdel
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem umówiony z kolegami do restauracji obok ale z ulicy zaciekawił nas wystrój. Weszliśmy. Zamówiłem rybę z frytkami i zupę rybną. Ryba trochę przesadzona panierka i dziwi brak surówki, zupa trochę jak by nie rybna. Generalnie polecam. Wystrój fajny, ceny gdańskie, miejsce oblegane, kolega obok zamówił meksykańskie danie podobno lepsze od ryby.

Dziękujemy, micha_w371
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bywamy często na drinka lub piwko i coś do drinka i piwka ☺ pizza świetna, cienkie,delikatne ciasto,dobrej jakości dodatki, smaczne tarty,zupa rybna i nawet zwykłe fryty do piwa smaczne.
Próbowaliśmy także tatara, smaczny! Desery też fajne.
Minusem jest czas oczekiwania przy barze.być może za mało obsługi, ale miejsce godne polecenia, zwłaszcza latem,kiedy można posiedzieć na zewnatrz. Ceny przystępne,raczej jak wszędzie w tego typu knajpach.

Dziękujemy, WeronikaO6
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Do Starego Maneżu wpadam na lunch, brunch, ciacho, obiad.... Pasuje mi to miejsce o każdej porze dnia i wieczoru. Nowoczesne wnętrze fajnie zaprojektowane. Świetne na spotkania w mniejszym gronie, ale również na przykład jak moim przypadku na spotkania w grupie większej np na zakończenie podyplomówki. Dobrze skomponowana karta. Polecam dorsza w panierce piwnej - mój faworyt :). Warto podegustować tutejsze piwo. Polecam

Dziękujemy, smakoszwege

Stary Manez — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Stary Manez? Podziel się wrażeniami!