Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel nowy, pokoje czyste i zadbane. Pokój 1 osobowy trochę ciasny ale nie jest to minus. Trochę dokuczał hałas samochodów i samolotów. Raczej szyby nie wygłuszające. Możliwy lunch box zamiast śniadania, jednak jakiś specjalny nie był. Hotel blisko lotniska, obsługa bardzo miła. Jak dla mnie cena trochę wygórowana za hotel 3* w stosunku do innych hoteli, w których miałem przyjemność nocować.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Boomerek24
Zrecenzowano: 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny hotel, świetnie umiejscowiony. Bardzo miła obsługa, dobry standard, wyśmienite śniadanko z bardzo szeroką selekcja. Niestety nie dałem rady sprawdzić jedzenia w restauracji, ponieważ był to tylko krótki pobyt. Hotel zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, piotrd145
Zrecenzowano: 6 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Na recepcji bardzo miła i pomocna młoda kobieta , hotel od razu wywołał uczucie domowego ciepła i profesjonalizmu W restauracji zjedliśmy z synem szybki żurek, herbata z dużym wyborem , Żurek smaczny dobrze doprawiony i gorący tak jak ma być brak pieczywa był zaskoczeniem . w pokoju bardzo czysto , łóżko wygodne nie znalazłam dodatkowych poduszek ale tego ze hotel blisko lotniska w nocy nie było słuchać żadnych zakłóceń, śniadanie z dużym wyborem serów wędlin i cos na ciepło , naleśniki były miłym zaskoczeniem dla dziecka. Kawa również z dużym wyborem soki oraz owoce świeże, mimo małego bufetu cały czas ktoś czuwał nad tym by nic się nie skończyło . Obok hotelu przystanek 10 min od lotniska 3,90Pln bądź taxi 16Pln ,
· Pod prysznicem brak odżywki do włosów jak w innych większych hotelach tylko standardowo szampon połączony z żelem , i zamiast dwóch mydeł krem do rak lub balsam byłby miłe widziany . Produkty bez glutenu mogłyby być bardziej widoczne przy śniadaniu.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, 757monikah
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Czysto, ładnie, bardzo profesjonalna obsługa, smaczna kuchnia, można się zregenerować przed wylotem. Fajne śniadanko na wynos. Czułam się zaopiekowana. W pokoju nie ma klimatyzacji ale jest wiatrak, który przydaje się w upalne dni.

Termin pobytu: sierpień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, traveler_kot
Zrecenzowano: 13 maja 2018

Bardzo przyjemny hotel w świetnej lokalizacji blisko lotniska. Stosunkowo duże pokoje jak na tak kameralny hotel. Bardzo miła obsługa, restauracja serwuje smaczne dania w rozsądnej cenie i porcji - można się najeść. Polecam z całego serca :)

Termin pobytu: czerwiec 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa