“Bardzo dobre jedzenie”
Izakaya Sushi Bar — recenzja

Izakaya Sushi Bar
Zamów online
Nr 91 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Izakaya Sushi Bar to restauracja oferująca dania kuchni japońskiej koncentrując się na sushi. Wyjątkowe położenie restauracji przy gdańskiej marinie oraz wysoka jakość serwowanych dań gwarantują, że chwile spędzone w Izakaya Sushi Bar będą niezapomnianym przeżyciem. Sushi to nasza pasja. Zapraszamy.
Zrecenzowano 5 września 2019

Raz na kilka miesięcy odwiedzamy z żoną Izakayę i zawsze jesteśmy zadowoleni, ale po dzisiejszej wizycie poważnie zastanowimy się przed kolejnymi odwiedzinami. Porcja ramenu była mniejsza niż dotychczas - bulion sięgał niewiele powyżej połowy głębokości, dodatków było jak na lekarstwo w stosunku do naszych poprzednich wizyt, nie było kiełków ani narutomaki. Żałuję też, że nie spojrzałem, o której złożyliśmy zamówienie, bo pierwszy raz byliśmy jedyni na sali, a nigdy wcześniej nie musieliśmy tak długo czekać. Nie zmieniły się jedynie ilość jajka, smak (wciąż bardzo dobry!) i cena. Nadal uważam, że jest tu jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy ramen w Trójmieście, ale jeśli porcje takie jak dziś będą standardem, przestaniemy stołować się w tej restauracji.

Dziękujemy, hidekiojiichan

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W tym lokalu serwowany najlepszy Raman w Trójmieście. Serwowane Sushi również nie odstaje poziomem. Gorąco polecam

Dziękujemy, igi_LG
Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miałem ochotę na dobry ramen, zaufałem googlowi i tak znaleźliśmy się w tym miejscu.

Długi czas oczekiwania na dania, ale było warto. Zupy pyszne, sushi zrobione zgodnie ze sztuką. Potrawy na ciepło również okazały się strzałem w dziesiątkę.

Polecam :)

Dziękujemy, hardecki
Zrecenzowano 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamawialiśmy z dowozem - bez zastrzeżeń, kurier był o umówionej godzinie. Sushi całkiem dobre - jedliśmy futomaki krewetka w tempurze, ryba maślana, tatar z łososia i tradycyjną rolke z łososiem. Porcje mogłyby być trochę większe, tatar mało pikantny - jedna z moich ulubionych pozycji, jadam ja w różnych miejscach i mam porównanie. Nie wiem czy to niedopatrzenie ale nie było wasabi...! Mam nadzieje, ze ktoś zapomniał a w standardzie jednak jest... Ogolnie ocena dobra

Dziękujemy, KlaudiaHP
Zrecenzowano 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne sushi, super zupka z pierożkami z krewetek - delikatnie pikantna. Miła obsługa, lokal serwuje również dania na wynos. Polecam!

Dziękujemy, 343arekp

Izakaya Sushi Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Izakaya Sushi Bar? Podziel się wrażeniami!