“Uwaga na pieniądze”
Bar Mleczny Syrena — recenzja

Bar Mleczny Syrena
Nr 471 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 4 września 2019

Pomijając jakość i ilość jedzenia w kasie oszukują (to nie pierwszy raz)
zamówiliśmy : 2 x ziemniaki (2.80zł), gularz (8.00zł), żeberko (8.50zł), buraczki (2.50zł) i kompot (2.10zł) = 26.70zł. Zapłaciliśmy 31.70zł czyli 5 zł więcej ... i to nie pierwszy raz.
Pani przy kasie jest tak samo szybka jak liczy...

Dziękujemy, klient_53

Zrecenzowano 25 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie i ceny nie wygórowane, na zdjęciu fasolowa z wkładką za 9,50 zł. Polecam, naprawdę smacznie i tanio.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, jar0slaw69
Zrecenzowano 17 września 2018

Tanio, smacznie, tradycyjnie. Wybierać jednak uważnie i z rozmysłem. Nie wszystko tak smakuje jak wygląda.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Jeremy1956
Zrecenzowano 5 marca 2018

Uczęszczałam tam często za czasów studiów czyli jakieś 7 lat temu. Odwiedziłam to miejsce ponownie i bardzo się zawiodłam. Zamówiłam placki ziemniaczane z śmietaną i cukrem, cztery placki były tak cienkie że gdyby położyć je jeden na drugim dopiero można było poczuć że to placek ziemniaczany. Do posiłku wybrałam też coś na podobe maślanki, kefiru czy koktajlu owocowego - był zdecydowanie za słodki aż nie przyjemnie.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Angela A
Zrecenzowano 5 marca 2018

Jak sięgnę pamięcią - Syrena była. Przez okres szkoły podstawowej,liceum i studiów byłem tam stałym bywalcem. Jedzenie domowe, ceny adekwatne, no i blisko domu Po wielu latach trafiłem tam z ciekawości i - czas stanął w miejscu. Na szczęście smaki i ceny pozostały takie same.

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Marek P

Bar Mleczny Syrena — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bar Mleczny Syrena? Podziel się wrażeniami!