“Przepyszna przygoda!”

ELIKSIR
Zarezerwuj stolik
czw., 17.10
20:00
Nr 4 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Eliksir jest wyjątkowym miejscem w Trójmieście - połączeniem koktajlbaru, restauracji oraz przestrzeni eventowej.

Myślą przewodnią lokalu jest tzw. foodpairing czyli sztuka łączenia dań z koktajlami.

O jakość dań w Eliksirze dba szef kuchni i właściciel Paweł Wątor Na półkach barowych posiadamy prawie 300 różnych alkoholi, menu zmieniamy co dwa miesiące aby móc pracować na sezonowych produktach. W Eliksirze można zamówić menu degustacyjne 5 dań za 99zł co stanowi prawdopodobnie najniższa cenę w Polsce.

Piękne, wyszukane miejsce. Myślałam, że może być sztywno. Ale nic bardziej mylnego! Miła, przyjazna atmosfera, a na dodatek wspaniałe jedzenie. Próbowaliśmy menu degustacyjne i to była przygoda, której długo nie zapomnę. Dania dopracowane i bardzo ciekawe. Z lokalnych produktów. O każdym daniu usłyszeliśmy coś ciekawego co sprawiało, że jeszcze większą wagę przykuwałam do smaków. Bardzo ciekawe, smaczne dopasowane do potraw koktajle - BOMBA! Jedzenie to jeden z elementów ale obsługa, miejsce i atmosfera sprawiły, że całość jest 10/10 :) Polecam każdemu, kto lubi odkrywać nowe miejsca. My wrócimy po więcej :)

1  Dziękujemy, JustynaM2527

Przemiłe miejsce, obsługa życzliwa, darmowy poczęstunek przed podaniem clue programu. Wszystkie trzy dania bardzo smaczne, a perliczka wybitna.

Dziękujemy, AriTek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewa B, Kierownik, ELIKSIROdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo za docenienie naszej kuchni oraz obsługi :) Nasze menu zmieniamy co dwa miesiące, dlatego zachęcamy do odkrywania Eliksiru za każdym razem na nowo :) Życzymy wielu cudownych odkryć kulinarnych każdego dnia!
Eliksir Team

Pełen profesjonalizm. Dania przepyszne to mało powiedziane. Kelnerka Martyna perła restauracji. Muzyka na żywo. Doznania smakowe obłędne. Polecam. Wrócę na pewno.

Dziękujemy, Q416DUmilenak

Dziękujemy bardzo za miłe słowa i najwyższą ocenę! Zapraszamy ponownie do Eliksiru i życzymy wielu cudownych odkryć kulinarnych każdego dnia!
Eliksir Team

Restauracja na najwyższym poziomie. Potrawy przepyszne, pięknie podane z szczegółowym objaśnieniem co znajduje się na talerzu. Obsługa bardzo profesjonalna (p. Martyna) służąca pomocą i spiesząca z odpowiedzią na każde pytanie. Atmosfera b. przyjazna, wystrój klimatyczny, dodatkowy plus za muzykę na żywo.

Dziękujemy, agtanie

Cieszymy się bardzo, że przypadły Państwu do gustu nasze dania :) W Eliksirze w każdy piątek i sobotę można posłuchać muzyki na żywo do czego serdecznie zachęcamy :) Martyna to nasz skarb który również bardzo sobie cenimy :) Zapraszamy ponownie na Hemara 1! :)
Eliksir Team

Restauracja na najwyższym poziomie. Wrażenia kulinarne przekroczyły nasze najśmielsze oczekiwania smakowe.
Kelnerka Martyna pełen profesjonalizm.
Polecamy. My na pewno wrócimy.

1  Dziękujemy, AdrianK2374

Dziękujemy bardzo za docenienie naszej twórczości oraz ciężkiej pracy Martyny :) Trzymamy za słowo i do zobaczenia w takim razie ponownie!
Eliksir Team

ELIKSIR — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w ELIKSIR? Podziel się wrażeniami!