“Doskonały obiad”

ELIKSIR
Zarezerwuj stolik
sob., 19.10
20:00
Nr 4 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Eliksir jest wyjątkowym miejscem w Trójmieście - połączeniem koktajlbaru, restauracji oraz przestrzeni eventowej.

Myślą przewodnią lokalu jest tzw. foodpairing czyli sztuka łączenia dań z koktajlami.

O jakość dań w Eliksirze dba szef kuchni i właściciel Paweł Wątor Na półkach barowych posiadamy prawie 300 różnych alkoholi, menu zmieniamy co dwa miesiące aby móc pracować na sezonowych produktach. W Eliksirze można zamówić menu degustacyjne 5 dań za 99zł co stanowi prawdopodobnie najniższa cenę w Polsce.

Przemiłe miejsce, obsługa życzliwa, darmowy poczęstunek przed podaniem clue programu. Wszystkie trzy dania bardzo smaczne, a perliczka wybitna.

Dziękujemy, AriTek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewa B, Kierownik, ELIKSIROdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo za docenienie naszej kuchni oraz obsługi :) Nasze menu zmieniamy co dwa miesiące, dlatego zachęcamy do odkrywania Eliksiru za każdym razem na nowo :) Życzymy wielu cudownych odkryć kulinarnych każdego dnia!
Eliksir Team

Pełen profesjonalizm. Dania przepyszne to mało powiedziane. Kelnerka Martyna perła restauracji. Muzyka na żywo. Doznania smakowe obłędne. Polecam. Wrócę na pewno.

Dziękujemy, Q416DUmilenak

Dziękujemy bardzo za miłe słowa i najwyższą ocenę! Zapraszamy ponownie do Eliksiru i życzymy wielu cudownych odkryć kulinarnych każdego dnia!
Eliksir Team

Restauracja na najwyższym poziomie. Potrawy przepyszne, pięknie podane z szczegółowym objaśnieniem co znajduje się na talerzu. Obsługa bardzo profesjonalna (p. Martyna) służąca pomocą i spiesząca z odpowiedzią na każde pytanie. Atmosfera b. przyjazna, wystrój klimatyczny, dodatkowy plus za muzykę na żywo.

Dziękujemy, agtanie

Cieszymy się bardzo, że przypadły Państwu do gustu nasze dania :) W Eliksirze w każdy piątek i sobotę można posłuchać muzyki na żywo do czego serdecznie zachęcamy :) Martyna to nasz skarb który również bardzo sobie cenimy :) Zapraszamy ponownie na Hemara 1! :)
Eliksir Team

Restauracja na najwyższym poziomie. Wrażenia kulinarne przekroczyły nasze najśmielsze oczekiwania smakowe.
Kelnerka Martyna pełen profesjonalizm.
Polecamy. My na pewno wrócimy.

1  Dziękujemy, AdrianK2374

Dziękujemy bardzo za docenienie naszej twórczości oraz ciężkiej pracy Martyny :) Trzymamy za słowo i do zobaczenia w takim razie ponownie!
Eliksir Team

To była moja pierwsza wizyta w tej restauracji - niestety jestem z drugiego końca Polski, jednakże jak tylko będę mieć okazję na pewno się tam wybiorę.
Jedzenie jest przepyszne i dopracowane pod każdym względem - podniebny kosmos! Szczególnie polecam wybrać się tam na randkę, ponieważ sam klimat restauracji robi swoje, a do tego wziąć menu degustacyjne, które mnie wręcz oczarowało, a moje kubki smakowe szalały wraz z kolejnym daniem. Wieczór był idealny, tak jak i doświadczenia smakowe.
Muszę też przyznać, że drinki autorskie są znakomite i bardzo oryginalne.
Wizyta w Eliksirze pozostanie w mojej pamięci na bardzo bardzo długo!
Jak najbardziej polecam

Dziękujemy, mvnuelvk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewa B, Kierownik, ELIKSIROdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo za najwyższą ocenę i miłe słowa ❤️Eliksir tworzyliśmy z myślą, aby był odpowiedni na okazjonalne wizyty, ale i również na spotkania biznesowe i na co dzień :) Polecamy się na przyszłość i życzymy wiele dobrego :)
Eliksir Team

ELIKSIR — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w ELIKSIR? Podziel się wrażeniami!