Gdańsk

“Elegancja od samego progu :)”
ELIKSIR — recenzja

ELIKSIR
Zarezerwuj stolik
czw., 24.10
20:00
Nr 4 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Eliksir jest wyjątkowym miejscem w Trójmieście - połączeniem koktajlbaru, restauracji oraz przestrzeni eventowej.

Myślą przewodnią lokalu jest tzw. foodpairing czyli sztuka łączenia dań z koktajlami.

O jakość dań w Eliksirze dba szef kuchni i właściciel Paweł Wątor Na półkach barowych posiadamy prawie 300 różnych alkoholi, menu zmieniamy co dwa miesiące aby móc pracować na sezonowych produktach. W Eliksirze można zamówić menu degustacyjne 5 dań za 99zł co stanowi prawdopodobnie najniższa cenę w Polsce.

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Musze przyznac ze od samego wejsc restauracja wywarla na mnie bardzo duze wrazenie. Obsluga rowniez bardzo mila , a przede wszystkim profesjonalna. Jedzenie wykwintne i smaczne. Polcamy :)

2  Dziękujemy, Marciocha1982
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewa B, Kierownik, ELIKSIROdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Dziękujemy! Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić ponownie na Hemara 1! :) Do zobaczenia!
P.S. Proszę pamiętać, że Eliksir można odkrywać na nowo co dwa miesiące ponieważ co dwa miesięce zmieniamy nasze całe menu :)

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Rewelacyjne jedzenie, drinki, obsługa i pozytywna atmosfera. Warto rezerwować stolik z wyprzedzeniem

2  Dziękujemy, Patrycja C

Dziękujemy bardzo za najwyższą ocenę i odwiedziny! Zdecydowanie za każdym razem zachęcamy jak tylko możemy, aby nasi goście rezerwowali wcześniej stolik ponieważ czasami można się rozczarować ;) Zapraszamy ponownie na Hemara 1!

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Miejsce to zachwyca od momentu przekroczenia progu, co za tym idzie wspaniały wystrój, bardzo miła obsługa i to jedzenie, drinki.... no co tu więcej mówić. Z narzeczonym odwiedziliśmy tą restaurację i nie do końca wiedzieliśmy co wybrać, wszystko wydawało się takie kuszące. Zaproponowane nam zostało menu degustacyjne (5 dań i 4 koktajle), które było strzałem w dziesiątkę, każde danie i koktajl zostały dopieszczone, a obsługująca nas Pani wykazała się pełnym profesjonalizmem i wiedzą na temat podawanych posiłków, oraz ogromny + za podejście do klienta i uśmiech. Wracając do gwiazdy wieczoru czyli posiłków, serwowane gazpacho to pierwsza klasa, nie mówiąc już o łososiu i schabie, a pieczony burak z całą otoczką - niebo w gębie, jak za smakiem buraka nie przepadam, to dzięki Wam poznałam jego smak na nowo :) Koktajle idealnie dobrane do dań - mój faworyt to Bąbelki, a buraczane martini dość kontrowersyjne, raczej dla koneserów, ale super było spróbować czegoś innego, bardziej wytrawnego. Ogromnym plusem jest to, że menu jest zmieniane co jakiś czas, więc ciągle można próbować nowych dań :)

1  Dziękujemy, ewelinasz97
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewa B, Kierownik, ELIKSIROdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Dziękujemy za odwiedziny, zaufanie i bardzo obszerną opinię! :) Zapraszamy ponownie na Hemara 1!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Rewelacyjna restauracja jedzenie wyśmienite, fantastyczna atmosfera, magiczne miejsce. Obsługa pierwsza klasa, wiedza obsługi na najwyższym poziomie. Bardzo Dziękujemy.

Dziękujemy, AaPmgaa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewa B, Kierownik, ELIKSIROdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Dziękujemy! Magiczne miejsce tworzone przez wyjątkowych ludzi! Nasza obsługa to nasz skarb który bardzo sobie cenimy! Zapraszamy ponownie na Hemara 1 na wiele dobrego :) Nasze menu zmieniamy co dwa miesiące, dlatego co dwa miesiące można odkrywać Eliksir na nowo :)

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Świetne jedzenie, drinki i koktajle, ale na szczególną pochwałę zasługuje wysoki poziom obsługi oraz dbałość właścicieli o odpowiedni nastrój i dobre samopoczucie każdego klienta. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Getaway48712

Dziękujemy bardzo za miłe słowa i odwiedziny! Cieszymy się ,że przypadła Państwu do gustu nasza atmosfera. Bardzo się staramy, aby każdy nasz gość czuł się bardzo dobrze w Eliksirze :) Zapraszamy ponownie!
Eliksir Team

ELIKSIR — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w ELIKSIR? Podziel się wrażeniami!