“Absolutnie śliczne!”
Umam — recenzja

Umam
Nr 1 wśród 25 Desery (Gdańsk)
Opis: Cukiernia nie z tej ziemi - desery, lody i inne smakołyki! Słodkości UMAM powstają według tradycyjnych receptur, ale serwowane są w nowoczesnym, twórczym wydaniu. Nasi cukiernicy szukają inspiracji u najlepszych światowych cukierników, takich jak: Ramon Morató, Oriol Balaguer czy Pierre Hermé.

Wszystko cudownie dopracowane, śliczne i cieszące oko. Posiłek dla ciała i duszy to idealny opis dla tego miejsca. Przemiła obsługa, pyszna kawa i kreatywne filiżanki. Czego chcieć więcej? Serdecznie polecam.

Dziękujemy, vkostrzewa

Zrecenzowano 9 września 2019

Dostałam na urodziny tort tiramisu z ww cukierni. Znam ich produkty, więc spodziewałam się najlepszego tortu w moim życiu. Jednak nie. Tort mdły, niesmaczny, coś strasznego. Zamiast wariacji na temat kawy, mascarpone i alkoholu dostałam krem o smaku żadnym, galaretkę niczym rozwodniona słaba kawa, paskudną czekoladę i zero alkoholu. Brakowało nawet napisu na torcie,nie wspominając o pojedyńczej, nie podwójnej warstwie biszkoptu. Odebranie tortu było umówione na 06.09, jednak zmieniły się okoliczności i narzeczony tort odebrał 05.09 około godz 20.00 (na co cukiernia się zgodziła). Dopytywał czy aby na pewno nie wpłynie to na jakość, cukiernia zagwarantowała, że nie. Tort spróbowaliśmy 06.09 około godz 12.00 (czyli tak jakby po umówionym odebraniu tortu), noc przeczekał w lodówce, więc spokojnie mógł "dojść". Najbardziej jednak zawiodła mnie obsługa. Przez tel Pani uznała, że to nie nasz smak! (Mówimy o tiramisu, ten smak jest wszystkim znany, a ten tort w niczym nie przypominał tego deseru), a co do napisu, że faktycznie, ich błąd. Kazała wysłać maila i nas zbyła. Maila napisaliśmy, zaproponowaliśmy nawet, że ten tort przywieziemy i niech ocenią, czy jakość i smak zgadza się z ich standardami. Dzisiaj mija 4 dzień. Nikt nie odpisał, temat dla nich przepadł. Tort w całości idzie do kosza. Zawiedliśmy się strasznie.

Dziękujemy, Kaja M
Zrecenzowano 4 września 2019

W lokalu panuje rewelacyjna atmosfera, smak deserów niezapomniany, lody najlepsze jakie w życiu jadłam. Brawo, brawo, brawo

Dziękujemy, Jolanta T
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ciastka nie wyróżniają się niczym niezwykłym, aczkolwiek ładnie wyglądają. Miejsce na randkę idealne.

Dziękujemy, pzmudatrzebiatowski
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Nie byłam nawet stacjonarnie, ale Przyjaciółka zamawiała pyszności na wieczór Panieński.
Torty i babeczki <3 no petarda. Polecam.

Dziękujemy, Zuza Ł

Umam — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Umam? Podziel się wrażeniami!