“Odrobina luksusu”
Umam — recenzja

Umam
Nr 1 wśród 24 Desery (Gdańsk)
Opis: Cukiernia nie z tej ziemi - desery, lody i inne smakołyki! Słodkości UMAM powstają według tradycyjnych receptur, ale serwowane są w nowoczesnym, twórczym wydaniu. Nasi cukiernicy szukają inspiracji u najlepszych światowych cukierników, takich jak: Ramon Morató, Oriol Balaguer czy Pierre Hermé.
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ciastka nie wyróżniają się niczym niezwykłym, aczkolwiek ładnie wyglądają. Miejsce na randkę idealne.

Dziękujemy, pzmudatrzebiatowski

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Nie byłam nawet stacjonarnie, ale Przyjaciółka zamawiała pyszności na wieczór Panieński.
Torty i babeczki <3 no petarda. Polecam.

Dziękujemy, Zuza Ł
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Bardzo, bardzo dobre ciastka. Barbarotka to absolutna doskonałość. Zjadłam cztery ciastka, piąte zabrałam ze sobą. Wypieki wyglądają oszałamiająco. Wyczuwalny autentyczny smak owoców, prawdziwego masła, śmietanki. Ciastka nie są przesłodzone.

1  Dziękujemy, jokaba70
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Słodycze są bardzo Instagram friendly ale dla nas nie warte swojej ceny i zdecydowanie za drogie. Za tę cenę liczyliśmy na jakieś doznania smakowe albo zapachowe, a nie cukier z kwaśna konfiturą.

1  Dziękujemy, Nostrowski
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna kawa i genialne lody!!! Ciasteczka artystycznie zrobione i bardzo smaczne! Miła obsługa! Polecam!

1  Dziękujemy, T2067CWmonikam

Umam — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Umam? Podziel się wrażeniami!