Gdańsk

“Obiad ze świeczką”
Mono Kitchen — recenzja

Mono Kitchen
Nr 129 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 2 września 2019

Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolony z dań jakie otrzymałem oraz jestem pod wrażeniem życzliwej obsługi. Zdecydowanie polecam, zwłaszcza jeśli prosi się o coś tak nietypowego i dziwnego jak świeczka w deserze z racji urodzin

Dziękujemy, solenizant

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Muzyka na zywo to jedyny plus tego miejsca, niestety bardzo zawiodlam sie podczas ostatniej wizyty. Pizza bardzo slaba.

Dziękujemy, Sylwia025
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wnętrza zachęcają i obiecują cudowną kulinarną podróż. Jednak to tylko obietnica! Dania jałowe, bez przypraw, zwykłe i banalne. Jedynie obsługa na plus jednak to za mało by wrócić lub polecić to miejsce.

Dziękujemy, esyfloresy7
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Weszliśmy z polecenia na popołudniową kawkę. Capuccino, americana, lemoniada i suflet czekoladowy...
Najpierw podano suflet, ponieważ "barman gdzieś zaginął". Po jakimś czasie dotarła reszta zamówienia. Kawka smaczna, suflet też :)

Dziękujemy, AnkaTho
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mono to dla mnie obowiązkowy punkt restauracyjny w Gdańsku. Kocham za różnorodność menu, zawsze mnie zaskakuje, zawsze mam ochotę spróbować kilku pozycji „na raz” Klimat tego miejsca, muzyka na żywo, bardzo miła obsługa, pyszne jedzenie w otoczeniu najpiękniejszego miejsca na świecie czyli gdańskiej starówki. Mono Kitchen robisz to baaardzo dobrze!

Dziękujemy, polamarczukova

Mono Kitchen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Mono Kitchen? Podziel się wrażeniami!