“Smacznie i miło ”

Jack's Bar & Restaurant Fahrenheit
Nr 402 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do odwiedzenia lokalu skusiła nas liczba gości na ogródku i lokalizacja. Zostaliśmy szybko obsłużeni przez bardzo miłą Panią, jedzenie super, porcje wydawały się średniej wielkości, ale wbrew pozorom baaardzo syte. Piwko 14 dniowe bardzo dobre. Jak na tak duży ruch w restauracji jedzenie dostaliśmy bardzo szybko. Kelnerki co jakiś czas sprawdzały czy wszystko jest ok, były przy tym bardzo rozmowne i sympatyczne. Duży plus za to, że nie zostaliśmy potraktowani z góry.

Dziękujemy, emmasko7

Zrecenzowano 7 września 2019

Bardzo miła obsługa. Mimo naprawdę wielu osób zarówno na zewnątrz na ogródku jak i wewnątrz restauracji w niedzielny wieczór Pani kelnerka wskazała mi miejsce podała kartę po chwili doradziła i zebrała zamówienie pytając o wysmażenie burgera. Bardzo duży plus za herbata Oolong którą jest w ofercie w menu.

Dziękujemy, arek-bia
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest dobre, ale czas oczekiwania (przy małej ilości klientów w tym czasie) to jakiś żart. Obsługa powinna też bardziej dbać o czystość stolików.

Dziękujemy, dominikakolosinska
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Jako turystka we własnym mieście, trafiłam do tej restauracji. Stoliki na zewnątrz bardzo przyjemne. Obsługa rewelacyjna- pan Krystian zasługuje na uznanie. Wysoki poziom obsługi i bardzo fajna karta. Polecam

Dziękujemy, KarolinnB
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce w centrum Gdańska. Pizza mogła być z kurczakiem bez typowej przyprawy do kurczaka. Drinki bardzo słodkie, ale reszta na plus. Obsługa i atmosfera

Dziękujemy, dariao885

Jack's Bar & Restaurant Fahrenheit — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Jack's Bar & Restaurant Fahrenheit? Podziel się wrażeniami!