“Za długi czas oczekiwania”

Jack's Bar & Restaurant Fahrenheit
Nr 408 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest dobre, ale czas oczekiwania (przy małej ilości klientów w tym czasie) to jakiś żart. Obsługa powinna też bardziej dbać o czystość stolików.

Dziękujemy, dominikakolosinska

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Jako turystka we własnym mieście, trafiłam do tej restauracji. Stoliki na zewnątrz bardzo przyjemne. Obsługa rewelacyjna- pan Krystian zasługuje na uznanie. Wysoki poziom obsługi i bardzo fajna karta. Polecam

Dziękujemy, KarolinnB
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce w centrum Gdańska. Pizza mogła być z kurczakiem bez typowej przyprawy do kurczaka. Drinki bardzo słodkie, ale reszta na plus. Obsługa i atmosfera

Dziękujemy, dariao885
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Clasic Burger wysmienity, jedynie co mozna sie przyczepic to coleslaw, powinien byc z mayonezem a nie octem, piwko zimne , serwis dziewczyn super!!! ***** star.

Dziękujemy, YippeeKiYay_PL
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy się zjeść rodzinny obiad. Kelnerka jakby miała usnąć na stojąco,pizza słaba a danie dostałam niekompletne. Jak się upomniałam to kelnerka nawet nie znała składu dania czy mam rację czy nie. Niestety jedzenie z małymi dziećmi a dookoła palacze nie należało do przyjemności
Już tam nie wrócę...

Dziękujemy, Iza S

Jack's Bar & Restaurant Fahrenheit — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Jack's Bar & Restaurant Fahrenheit? Podziel się wrażeniami!