“Doskonałe”
Osaka sushi — recenzja

Osaka sushi
Nr 252 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Sushi
Opis: Restauracja Osaka Sushi to wyjątkowe miejsce, gdzie króluje kuchnia azjatycka. Nasz zespół specjalizuje się w przygotowywaniu najsmaczniejszych i najlepiej przyprawionych sushi w mieście. Szef kuchni dzięki swojemu doświadczeniu jest w stanie zaspokoić gusta każdego smakosza sushi. Lokal serwuje swoje potrawy na miejscu, na wynos oraz w dostawie na telefon. Osaka Sushi mieści się przy ul. Koziorożca 29

Doskonałe jedzenie. Jest to moja kolejna wizyta i za każdym razem było pysznie. Polecam! Różnorodne sushi, zupy i Ramen

Dziękujemy, 165magdam

Zrecenzowano 8 września 2019

Szef kuchni nie ma pojęcia jak wygląda ramen, który wyglądem nie przypominał ni jak tego, który prezentują na swojej stronie. Obsługa fatalna!!!!!kelnerka ma wyraz twarzy taki, jakby była tam za kare do tego doliczyła nam danie, za które mieli nam odjąć, gdyż było niejadalne! Odradzam z całego serca. Więcej tam nie wrócę!

Dziękujemy, Saraaaaaa27
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

pyszne suchi w Chwaszczynie
jestem pozytywnie zaskoczony jakością dań polecam Michu
Wszystko mi smakowało
Obsługa bardzo miła

Troszkę duszno w lokalu

Generalnie bardzo oki

1  Dziękujemy, 983michus
Zrecenzowano 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne sushi. Rozmaite menu: przystawki, zupy, sushi i dania ciepłe. Rewelacyjny Ramen. Bardzo gorąco polecam !

Dziękujemy, Kala a
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019

Przemiła i bardzo neutralna obsługa, zainteresowana, ale nie narzucająca się.
Sushi OK. Świeże, fajny wybór, akceptowalne ceny. Jednak brakowało tego czegoś - nazwałabym to wyczuciem smaku. Za bardzo neutralne, mało charakterystyczne.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 467joannar

Osaka sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Osaka sushi? Podziel się wrażeniami!