DOSKONAŁE KAJAKOWANIE

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019
Gorcanin
Rabka-Zdrój, Polska
Polecam - super na imprezę integracyjną

Zrecenzowano: 13 września 2018
agnieszka_pran
Gdańsk, Polska

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Klub położoy bardzo blisko starówki. Nie ma problemu z zaparkowaniem auta. Niezapomniane wrażenia - całkiem inny, a zarazem ciekawy pogląd na miasto z wysokości 0m npm. Polecam wpływanie w miejsca do których nie można dotrzeć i ich zobaczyć z brzegu. Kajaki bezpieczne - płaskodenne. Serdecznie polecam taki sposób zwiedzania Gdańska.

Dziękujemy, Gorcanin
Zrecenzowano: 13 września 2018

Super integracja. Byliśmy grupą 20 osobową i dobrze się bawiliśmy przy okazji zwiedzając Gdańsk z zupełnie innej perspektywy.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, agnieszka_pran
Zrecenzowano: 4 września 2018

Byliśmy ze znajomymi i naszymi dziećmi na zachodzie słońca. W tle dźwigi stoczniowe, było super. Wypożyczalnia kajaków bardzo klimatyczna, a obsługa sympatyczna i profesjonalna. Ceny bardzo przystępne. Polecam wszystkim Gdańsk z kajaka.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Kris_0775
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Co jakiś czas wracam do Gdańska, wtedy jeden z punktów które odwiedzam jest właśnie ta wypożyczalnia. Gdańsk z wody jest jeszcze piękniejszy niż z lądu, także polecam tą wypożyczalnie każdemu kto jedzie w te rejony.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, martynab308
Zrecenzowano: 1 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wypożyczalnia godna polecenia! Gdańskie jest rewelacyjną lokalizacją dla każdego, zarówno początkujący, jak i zaawansowani kajakarze znajdą coś dla siebie.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Anna P