“Wspaniałe jedzenie i kameralny klimat”

Restauracja Winne Grono
Nr 1 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Lokalna restauracja rodzinna. Restauracja importera win. Opieramy się na polskich produktach regionalnych, które przygotowujemy wg technik najlepszych francuskich mistrzów kucharskich. Nasza kuchnia to prosta elegancja, mnóstwo smaku i roztropne ceny. Dzięki własnemu importowi wina, rozśmieszamy klientów jego ceną.

Restaurację odwiedzam kilka razy w roku. Właściciele dbają osobiście o dobrą atmosferę bywając tam często. Jedzenie jest pyszne. Dodatkowo mają fajny kącik dla dzieci, lekko na uboczu. Polecam!

1  Dziękujemy, Ka P

Świetna kuchnia w bezpretensjonalnej atmosferze. Obsługa szybka i nienachalna. Polecam kaczkę konfitowaną. Żona wzięła sandacza i była również bardzo zadowolona. Nazwy deseru niestety nie potrafię wymówić ale był pyszny (ptyś z kremem fistaszkowym i słonym karmelem - poezja).

1  Dziękujemy, 183maks

Tak dobrego jedzenia dawno nie jedliśmy, kuchnia wyśmienita, właściciele restauracji to ogromny potencjał na przyszłość tej restauracji . Klimat cudny,, nie znaleźliśmy dania, ci do którego można by było się doczepić. Życzę Właścicielom, by nowe miejsce zaowocowało sukcesem , dało jeszcze więcej zadowolenia. To co tworzycie, to piękny wynik waszej pracy. Na pewno do Was wrócimy. Ela i Sławek Bielsko - Biała

Dziękujemy, SlawomirFilek

Bylismy z mezem w ubieglym tygodniu przy okazji wizyty w Gdansku, zacheceni znakomitymi opiniami o restauracji zdecydowalismy sie wsiasc do taxi i pojechac na Kopernika! I to byla najlepsza decyzja jaka moglismy podjac, cudowny wieczor, wspaniala atmosfera , jedzenie na poziomie gwiazdki Michellina ( mam nadzieje, ze ja otrzymaja bo zasluguja tak, ze az sie prosi) i do tego jaki wybor win! A na foie gras to Francuzi powinni przyjezdzac do Gdanska! To restauracja, w ktorej widac pasje i milosc do Francji, do jedzenia i do ludzi. Z calego serca polecam, my wrocimy na pewno !

Dziękujemy, Amatetto222

Wyjątkowa restauracja w niepozornej lokalizacji, przepyszna francuska kuchnia, wraz z mężem zamówiliśmy smażony ser kozi, polędwiczkę wieprzową, filet z sandacza, fondant z orzechami laskowymi i Pâte à Choux z kremem fistaszkowym. Wszystkie dania były pyszne, szczególnie ziemniaczany gratin z polędwiczkami, filet z sandacza to mistrzostwo, przystawka doskonale wyważona i desery również bardzo smakowite. Właścicielka to przemiła osoba, podeszła do stolika porozmawiać z nami o daniach, zajęła się na chwilę synkiem żebyśmy mogli spokojnie zjeść deser oraz zarekomendowała bardzo dobre wino, zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, martynakos

Restauracja Winne Grono — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Winne Grono? Podziel się wrażeniami!