Gdańsk

“Kameralne pyszności”

Restauracja Winne Grono
Nr 1 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Lokalna restauracja rodzinna. Restauracja importera win. Opieramy się na polskich produktach regionalnych, które przygotowujemy wg technik najlepszych francuskich mistrzów kucharskich. Nasza kuchnia to prosta elegancja, mnóstwo smaku i roztropne ceny. Dzięki własnemu importowi wina, rozśmieszamy klientów jego ceną.
Zrecenzowano 5 września 2019

Nie pierwszy raz odwiedzam tę restaurację i za każdym razem z ogromną przyjemnością tam wracam. Restauracja z bardzo kameralnym klimatem, przepysznym jedzeniem i ogromnym wyborem win. Właściciele przechadzają się między stolikami, rozmawiają ze swoimi gośćmi - to sprawia, że można poczuć się tutaj jak u siebie. Polecam to miejsce. Polecam rewelacyjną, najlepszą w mieście Sałatkę Cezara. Polecam znakomite wina.

Dziękujemy, Ewa K

Zrecenzowano 5 września 2019

Jedno z tych miejsc na ziemi, ktore jest warte wspomnienia i ktore bedziemy mile wspominac. Przepyszne jedzenie i mila obsluga z poczuciem humoru.

1  Dziękujemy, Agnieszka W
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo słaba kuchnia, stek z tuńczyka przeciągnięty, danie jako całość przesolone. Zwróciłem uwagę kelnerce że danie jakościowo i smakowo jest bardzo słabe otrzymałem odpowiedź że taki produkt przyjechał do nich z Hiszpanii i kuchnia nie ma żadnego wpływu na jakość i smak dania.

1  Dziękujemy, SlawomirSuski
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Absolutnie uwielbiam to miejsce
Byłam tak kilka razy, dzięki mojej znajomej..cudowna francuska nuzyka w tle, jeśli ktoś lubi.., najsmaczniejsze francuskie dania..pachnące, podany w wyszukany sposób.. przemiła, nienachalna obsługa.
Polecam w 100%.

Dziękujemy, Elżbieta Ł
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pysznie. Doskonałe wino o miedzianej barwie. Sandacz, kaczka, Przemiła obsługa i ciepły klimat. Będę ponownie...

Dziękujemy, Marzena S

Restauracja Winne Grono — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Winne Grono? Podziel się wrażeniami!