“Wspaniala restauracja.”
Winne Grono — recenzja

Winne Grono
Nr 4 wśród 887 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Lokalna restauracja rodzinna. Restauracja importera win. Opieramy się na polskich produktach regionalnych, które przygotowujemy wg technik najlepszych francuskich mistrzów kucharskich. Nasza kuchnia to prosta elegancja, mnóstwo smaku i roztropne ceny. Dzięki własnemu importowi wina, rozśmieszamy klientów jego ceną.
Zrecenzowano 5 września 2019

Jedno z tych miejsc na ziemi, ktore jest warte wspomnienia i ktore bedziemy mile wspominac. Przepyszne jedzenie i mila obsluga z poczuciem humoru.

1  Dziękujemy, Agnieszka W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Arkadiusz O, Właściciel, Winne GronoOdpowiedź udzielona 29 stycznia 2020

Proszę nie tylko wspominać, ale i co kilka lat wracać. Do zobaczenia!

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo słaba kuchnia, stek z tuńczyka przeciągnięty, danie jako całość przesolone. Zwróciłem uwagę kelnerce że danie jakościowo i smakowo jest bardzo słabe otrzymałem odpowiedź że taki produkt przyjechał do nich z Hiszpanii i kuchnia nie ma żadnego wpływu na jakość i smak dania.

1  Dziękujemy, SlawomirSuski

Stek był wysmażony OK; widziałem to. Tej ryby wcale nie solimy, taka jest od soli morskiej,

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Absolutnie uwielbiam to miejsce
Byłam tak kilka razy, dzięki mojej znajomej..cudowna francuska nuzyka w tle, jeśli ktoś lubi.., najsmaczniejsze francuskie dania..pachnące, podany w wyszukany sposób.. przemiła, nienachalna obsługa.
Polecam w 100%.

Dziękujemy, Elżbieta Ł

Uwielbiamy Pani wizyty, a recenzja to dla nas wisienka na torcie wiedeńskim. Dziękujemy.

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pysznie. Doskonałe wino o miedzianej barwie. Sandacz, kaczka, Przemiła obsługa i ciepły klimat. Będę ponownie...

Dziękujemy, Marzena S

Wielkie dzięki za dobre słowa.

Zrecenzowano 2 września 2019

Długo będę mieć w pamięci smak potraw z Winnego Grona, świeże, orzeźwiające, ciekawie dobrane składniki.
Bardzo sympatyczni właściciele, którym życzę wszystkiego dobrego i jeszcze więcej gości!! :)

Dziękujemy, Serek90

Smakowita wizyta, pyszna recenzja, dziękujemy.

Winne Grono — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Winne Grono? Podziel się wrażeniami!