“Wspaniala restauracja.”

Restauracja Winne Grono
Nr 1 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Lokalna restauracja rodzinna. Restauracja importera win. Opieramy się na polskich produktach regionalnych, które przygotowujemy wg technik najlepszych francuskich mistrzów kucharskich. Nasza kuchnia to prosta elegancja, mnóstwo smaku i roztropne ceny. Dzięki własnemu importowi wina, rozśmieszamy klientów jego ceną.
Zrecenzowano 5 września 2019

Jedno z tych miejsc na ziemi, ktore jest warte wspomnienia i ktore bedziemy mile wspominac. Przepyszne jedzenie i mila obsluga z poczuciem humoru.

1  Dziękujemy, Agnieszka W

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo słaba kuchnia, stek z tuńczyka przeciągnięty, danie jako całość przesolone. Zwróciłem uwagę kelnerce że danie jakościowo i smakowo jest bardzo słabe otrzymałem odpowiedź że taki produkt przyjechał do nich z Hiszpanii i kuchnia nie ma żadnego wpływu na jakość i smak dania.

1  Dziękujemy, SlawomirSuski
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Absolutnie uwielbiam to miejsce
Byłam tak kilka razy, dzięki mojej znajomej..cudowna francuska nuzyka w tle, jeśli ktoś lubi.., najsmaczniejsze francuskie dania..pachnące, podany w wyszukany sposób.. przemiła, nienachalna obsługa.
Polecam w 100%.

Dziękujemy, Elżbieta Ł
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pysznie. Doskonałe wino o miedzianej barwie. Sandacz, kaczka, Przemiła obsługa i ciepły klimat. Będę ponownie...

Dziękujemy, Marzena S
Zrecenzowano 2 września 2019

Długo będę mieć w pamięci smak potraw z Winnego Grona, świeże, orzeźwiające, ciekawie dobrane składniki.
Bardzo sympatyczni właściciele, którym życzę wszystkiego dobrego i jeszcze więcej gości!! :)

Dziękujemy, Serek90

Restauracja Winne Grono — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Winne Grono? Podziel się wrażeniami!