Gdańsk

“Restauracja Winne Grono Gdańsk”

Restauracja Winne Grono
Nr 1 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Lokalna restauracja rodzinna. Restauracja importera win. Opieramy się na polskich produktach regionalnych, które przygotowujemy wg technik najlepszych francuskich mistrzów kucharskich. Nasza kuchnia to prosta elegancja, mnóstwo smaku i roztropne ceny. Dzięki własnemu importowi wina, rozśmieszamy klientów jego ceną.
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Absolutnie uwielbiam to miejsce
Byłam tak kilka razy, dzięki mojej znajomej..cudowna francuska nuzyka w tle, jeśli ktoś lubi.., najsmaczniejsze francuskie dania..pachnące, podany w wyszukany sposób.. przemiła, nienachalna obsługa.
Polecam w 100%.

Dziękujemy, Elżbieta Ł

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pysznie. Doskonałe wino o miedzianej barwie. Sandacz, kaczka, Przemiła obsługa i ciepły klimat. Będę ponownie...

Dziękujemy, Marzena S
Zrecenzowano 2 września 2019

Długo będę mieć w pamięci smak potraw z Winnego Grona, świeże, orzeźwiające, ciekawie dobrane składniki.
Bardzo sympatyczni właściciele, którym życzę wszystkiego dobrego i jeszcze więcej gości!! :)

Dziękujemy, Serek90
Zrecenzowano 2 września 2019

Winne grono podaje potrawy bardzo smaczne, z ciekawymi i zaskakujacymi dodatkami. Ladnie podane. Rozkosz dla oczu i podniebienia. Bardzo mila obsluga, z dobra znajomoscia jezyka angielskiego. Serdeczna, ciepla atmosfera zacheca do jak najczestszych odwiedzin. Dziekuje!

E.S.

1  Dziękujemy, ESGdansk
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pasja I zaangażowanie Właścicielow w stu procentach przekłada się na jakość podawanych potraw. Jeszcze nigdy w życiu nie jadłam tak soczystych krewetek, których smak doslownie przyprawil mnie o zawrót głowy. Przepyszny indyk w głównym daniu dopełnił uczucia blogosci I zadowolenia. Podawane porcje doslownie idealne. Gratulacje I powodzenia w dalszej wędrówce odkrywania zmysłów smakowych. Brawo!!!

Dziękujemy, MonikaB2103

Restauracja Winne Grono — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Winne Grono? Podziel się wrażeniami!