Zauwa┼╝yli┼Ťmy, ┼╝e u┼╝ywasz nieobs┼éugiwanej przegl─ůdarki. Witryna TripAdvisor mo┼╝e nie by─ç wy┼Ťwietlana poprawnie.Obs┼éugiwane s─ů nast─Öpuj─ůce przegl─ůdarki:
Gdańsk

ÔÇťOrgazm kulinarny­čą░ÔÇŁ
Restauracja Winne Grono ÔÇö recenzja

Restauracja Winne Grono
Nr 1 w┼Ťr├│d 827 Restauracje (Gda┼äsk)
Certyfikat jako┼Ťci
Opis: Lokalna restauracja rodzinna. Restauracja importera win. Opieramy si─Ö na polskich produktach regionalnych, kt├│re przygotowujemy wg technik najlepszych francuskich mistrz├│w kucharskich. Nasza kuchnia to prosta elegancja, mn├│stwo smaku i roztropne ceny. Dzi─Öki w┼éasnemu importowi wina, roz┼Ťmieszamy klient├│w jego cen─ů.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych

Jestem bardzo cz─Östym go┼Ťciem Winnego Grona, za ka┼╝dym razem jak siadam przed menu mam wielki dylemat co wybra─ç... wszystkie potrawy s─ů wybitnym arcydzie┼éem sztuki kulinarnej i mam w─ůtpliwo┼Ťci co danego dnia ma mnie doprowadzi─ç do rozkoszy!
Obsługa kelnerska jest na najwyższym poziomie.

Dzi─Ökujemy, micha_w117
Ta recenzja jest prywatn─ů opini─ů cz┼éonka witryny TripAdvisor i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Oceny podr├│┼╝nych
Typ podr├│┼╝nego
J─Özyk

22 z 26 w┼Ťr├│d 1┬á107 recenzji

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych

Jedzenie wy┼Ťmienite! Zam├│wili┼Ťmy zup─Ö rybn─ů, kaczk─Ö oraz desery. Obs┼éuga bardzo profesjonalna. Ceny wzgl─Ödem jako┼Ť─ç serwowanych da┼ä jak najbardziej w┼éa┼Ťciwe.

Dzi─Ökujemy, Ewa M
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Bardzo mi┼éa restauracja na uboczu, 2 kilometry od D┼éugiego Targu. Doskona┼éa na wieczorna kolacj─Ö. Przemi┼éa obs┼éuga, bardzo dobre jedzenie, zupa rybna by┼éa przepyszna, a g┼é├│wne dania mi─Ösne naprawd─Ö wspania┼ée, porcje niepozorne, a problem je zmie┼Ťci─ç Do tego bardzo du┼╝y wyb├│r win. Na pewno wr├│cimy tam nie raz! Polecam ka┼╝demu Ôś║´ŞĆ

Dziękujemy, Rafał W
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych

Zach─Öceni ┼Ťwietnymi opiniami, wraz z dziewczyn─ů udali┼Ťmy si─Ö na kolacj─Ö do Winnego Grona. Mimo, ┼╝e przyszli┼Ťmy tu┼╝ przed zamkni─Öciem i byli┼Ťmy jedynymi go┼Ť─çmi w restauracji, zostali┼Ťmy przyjeci przez Pani─ů kelnerk─Ö oraz niezwykle ┼╝yczliwego w┼éa┼Ťciciela z szerokim u┼Ťmiechem na ustach. Lokal z zewn─ůtrz wygl─ůda w prawdzie niepozorne, jednak w ┼Ťrodku wita nas i┼Ťcie Francuski wystr├│j. W menu figuruje kilkana┼Ťcie pozycji, dzi─Öki czemu serwowane dania s─ů a┼╝ tak dopieszczone. Znajdziemy tu te┼╝ bogat─ů ofert─Ö win, w kt├│rych doborze pomaga obs┼éuga lokalu. Czas oczekiwania jest na prawd─Ö kr├│tki, chocia┼╝ trudno nam oceni─ç jak wygl─ůda to na codzie┼ä , gdy┼╝ byli┼Ťmy jedynymi go┼Ť─çmi. Przed zupami otrzymali┼Ťmy pyszne czekade┼éko, kt├│re przegrali┼Ťmy pyszn─ů i chrupi─ůc─ů bagietk─ů, kt├│ra sprawia┼éa wra┼╝enie wypieczonej dos┼éownie minut─Ö wcze┼Ťniej. Czas na zupy. Ros├│┼é bardzo aromatyczny, z bogat─ů wk┼éadk─ů. Zupa rybna okaza┼éa si─Ö niespodziank─ů, poniewa┼╝ nie spodziewa┼éem si─Ö kremu. I cho─ç nie jestem fanem krem├│w, ten okaza┼é si─Ö by─ç strza┼éem w 10. Poezja smak├│w. Drugie dania poza tym, ┼╝e by┼éy pi─Öknie podane, to zrobi┼éy nam niesamowicie dobrze w brzuszkach. Stek wo┼éowy wysmarzony wedle oczekiwa┼ä, mi─Öso delikatne, a jego smak idelanie dope┼énia┼é sos bordoski. Fasolka szparagowa ugotowana w punkt, a puree z gorczyc─ů to po┼é─ůczenie nieoczywiste, ale jak┼╝e udane i zaskakuj─ůco dobre. Udko konfitowane z kaczki rozplywa┼éo si─Ö w ustach, perfekcyjnie doprawione. Do tego ziemniaczki i pyszna, m┼éoda marchew o niebanalnym smaku. Ca┼éo┼Ť─ç dope┼énia┼é sos jagodowy i sa┼éatka. Chocia┼╝ mieli┼Ťmy ochot─Ö skosztowa─ç jeszcze deser├│w, byli┼Ťmy ju┼╝ tak pojedzeni, ┼╝e niestety nie da┼éo rady :( Ca┼éo┼Ť─ç idealnie uzupe┼énia┼éo znakomite, francuskie wino, kt├│re zaproponowa┼éa nam Pani kelnerka. Po kolacji, zostali┼Ťmy jeszcze pocz─Östowani pyszn─ů nalewk─ů. Podsumowuj─ůc, chapeau bas dla ca┼éej ekipy i tak trzyma─ç! Jak tylko wr├│cimy do Gda┼äska wpadniemy w odwiedziny :)

Dzi─Ökujemy, Jarek_Kato
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych

Każdy etap wizyty w lokalu zaliczamy do pozytywnych. Jedzenie, wina, obsługa na bardzo wysokim poziomie! Polecam :-)

Dzi─Ökujemy, Pola N

Restauracja Winne Grono ÔÇö podobne obiekty, przegl─ůdane przez podr├│┼╝nych

Gdańsk, Pomorskie

By┼ée┼Ť(-a┼Ť) w Restauracja Winne Grono? Podziel si─Ö wra┼╝eniami!

Napisz recenzj─Ö Dodaj zdj─Öcia

W┼éa┼Ťciciele: A jak Twoim zdaniem przedstawia si─Ö sytuacja?

S─ů Pa┼ästwo w┼éa┼Ťcicielami tego obiektu lub kieruj─ů nim? Warto zacz─ů─ç nim zarz─ůdza─ç w celu mi─Ödzy innymi udzielania odpowiedzi na recenzje i aktualizowania swojego profilu.

Zarz─ůdzaj swoim og┼éoszeniem