“Przepyszna kolacja.”
Winne Grono — recenzja

Winne Grono
Nr 4 wśród 887 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Lokalna restauracja rodzinna. Restauracja importera win. Opieramy się na polskich produktach regionalnych, które przygotowujemy wg technik najlepszych francuskich mistrzów kucharskich. Nasza kuchnia to prosta elegancja, mnóstwo smaku i roztropne ceny. Dzięki własnemu importowi wina, rozśmieszamy klientów jego ceną.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie wyśmienite! Zamówiliśmy zupę rybną, kaczkę oraz desery. Obsługa bardzo profesjonalna. Ceny względem jakość serwowanych dań jak najbardziej właściwe.

Dziękujemy, 213ewam
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Arkadiusz O, Właściciel, Winne GronoOdpowiedź udzielona 29 stycznia 2020

Bardzo dziękujemy za treściwą opinię

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Bardzo miła restauracja na uboczu, 2 kilometry od Długiego Targu. Doskonała na wieczorna kolację. Przemiła obsługa, bardzo dobre jedzenie, zupa rybna była przepyszna, a główne dania mięsne naprawdę wspaniałe, porcje niepozorne, a problem je zmieścić Do tego bardzo duży wybór win. Na pewno wrócimy tam nie raz! Polecam każdemu ☺️

Dziękujemy, Rafał W

Wielkie dzięki za miłe słowa. Teraz jest do nas nieco bliżej.

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni świetnymi opiniami, wraz z dziewczyną udaliśmy się na kolację do Winnego Grona. Mimo, że przyszliśmy tuż przed zamknięciem i byliśmy jedynymi gośćmi w restauracji, zostaliśmy przyjeci przez Panią kelnerkę oraz niezwykle życzliwego właściciela z szerokim uśmiechem na ustach. Lokal z zewnątrz wygląda w prawdzie niepozorne, jednak w środku wita nas iście Francuski wystrój. W menu figuruje kilkanaście pozycji, dzięki czemu serwowane dania są aż tak dopieszczone. Znajdziemy tu też bogatą ofertę win, w których doborze pomaga obsługa lokalu. Czas oczekiwania jest na prawdę krótki, chociaż trudno nam ocenić jak wygląda to na codzień , gdyż byliśmy jedynymi gośćmi. Przed zupami otrzymaliśmy pyszne czekadełko, które przegraliśmy pyszną i chrupiącą bagietką, która sprawiała wrażenie wypieczonej dosłownie minutę wcześniej. Czas na zupy. Rosół bardzo aromatyczny, z bogatą wkładką. Zupa rybna okazała się niespodzianką, ponieważ nie spodziewałem się kremu. I choć nie jestem fanem kremów, ten okazał się być strzałem w 10. Poezja smaków. Drugie dania poza tym, że były pięknie podane, to zrobiły nam niesamowicie dobrze w brzuszkach. Stek wołowy wysmarzony wedle oczekiwań, mięso delikatne, a jego smak idelanie dopełniał sos bordoski. Fasolka szparagowa ugotowana w punkt, a puree z gorczycą to połączenie nieoczywiste, ale jakże udane i zaskakująco dobre. Udko konfitowane z kaczki rozplywało się w ustach, perfekcyjnie doprawione. Do tego ziemniaczki i pyszna, młoda marchew o niebanalnym smaku. Całość dopełniał sos jagodowy i sałatka. Chociaż mieliśmy ochotę skosztować jeszcze deserów, byliśmy już tak pojedzeni, że niestety nie dało rady :( Całość idealnie uzupełniało znakomite, francuskie wino, które zaproponowała nam Pani kelnerka. Po kolacji, zostaliśmy jeszcze poczęstowani pyszną nalewką. Podsumowując, chapeau bas dla całej ekipy i tak trzymać! Jak tylko wrócimy do Gdańska wpadniemy w odwiedziny :)

Dziękujemy, Jarek_Kato

Jestem wielkim szczęściarzem, bo wiem, że wielu restauratorów nie doczekało się tak pięknych słów przez całe życie. Dziękuję

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Każdy etap wizyty w lokalu zaliczamy do pozytywnych. Jedzenie, wina, obsługa na bardzo wysokim poziomie! Polecam :-)

Dziękujemy, Pola N

Wielkie o Pani składamy dzięki.

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Jestem stałym klientem i wielkim fanem tego miejsca. Restauracja serwuje menu w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Potrawy przygotowywane są na bieżąco, nie ma mowy o mrożonkach i podobnych rozwiązaniach. Oprócz tego największym plusem jest atmosfera którą tworzą właściciele. Pochodzący do klienta indywidualnie, życzliwie przez co dają poczuć się wyjątkowo. Serdecznie polecam to miejsce.

Dziękujemy, Tomasz B

Wielkie dzięki za docenienie naszych starań.

Winne Grono — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Winne Grono? Podziel się wrażeniami!