“Super widok i mega jedzenie”
Restauracja Republika — recenzja

Restauracja Republika
Nr 386 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Restauracja Republika to wyjątkowe miejsce na mapie Gdańskiej starówki. Mieści się na ulicy Długie Pobrzeże 5, z widokiem na Motławę i Wyspę Spichrzów. W naszym menu znajdą Państwo pozycje z kuchni amerykańskiej i nie tylko. Nasi świetnie wyszkoleni barmani zaoferują wyśmienite, spersonalizowane drinki a obsługa kelnerska doradzi w kwestii wyboru potraw, w cieplejsze dni, zapraszamy do ogródka na świeżym powietrzu. W środku lokalu, znajdą Państwo ogromne telebimy, na których wyświetlane są najważniejsze wydarzenia LIVE. Restauracja Republika, zaprasza wszystkich gości na pyszne jedzenie i koktajle.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje republika odwiedzę napewno jeszcze nie jeden raz. Jedzenie za każdym razem jest bardzo dobre, a drinki efektywne i mega smaczne. Za każdym razem obsługiwał mnie wysoki blond kelner w okularach i zawsze był sympatyczny. Duży plus za godziny otwarcia bo jak reszta lokali się zamyka to republika po północy nadal tętni życiem ☺️
Bardzo polecam!

Dziękujemy, olesssq

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam gorąco pieczone ziemniaki po Gdańsku. Bardzo słuszna porcja w przystępnej cenie. Bardzo dobra pizza. Do tego wszystkiego bardzo miła i profesjonalna obsługa.

Dziękujemy, xgrigorij
Zrecenzowano 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zajrzałem przypadkiem. Nie zawiodłem się. Restauracja dość niewielka w środku. Sporo miejsca w ogródku. Pizza i dania mięsne bardzo dobre. Zupa krem pomidorowy - ekstra. Drinki bardzo ok. Piwo - średnio, tylko standardowe, nudne browary. Na zamówienie czekałem dość długo. Obsługa trochę sobie nie radzi ale próbuje jakoś się ogarnąć. Ogólne wrażenie całkiem ok.

Dziękujemy, Gawus
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Jedzenie i drinki smaczne. W weekendy bardzo wolna obsługa. Jezeli usiądziecie na zewnątrz, zamiast cieszyc sie widokami i świeżym powietrzem będziecie sie dusić wśród palaczy.

Dziękujemy, Ulubandus
Zrecenzowano 4 lipca 2019

Pyszne burgery i pizza ! Zamawiałam również mohito, bardzo polecam ! Pozdrawiam wysokiego kelnera z zarostem ;)

Dziękujemy, MonikaM4224

Restauracja Republika — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Republika? Podziel się wrażeniami!