“Świetna”

Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Bistro Lubie to
Zamów online
Nr 398 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 3 września 2019

będąc na weekend w Gdańsku miałam mieszkanie nieopodal. Pomimo niskiej opinii średniej postanowiłam coś zjeść i się absolutnie zdziwiłam! Jedzenie jest pyszne, lemoniada z ogórków genialna, a na obiad zjadłam makoron z sosem kurkowym i nie tylko był bardzo dobry ale też w przystępnej cenie!

Dziękujemy, Klarka87

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam bardzo frytki stekowe z sosem czosnkowym - najlepsze frytki jakie do tej pory jadłam. Pizza niestety pozostawia wiele do życzenia.

Dziękujemy, 95angelikak
Zrecenzowano 12 listopada 2018

Fajne bistro, bardzo dobrze położone i pracuje do póżnego wieczoru. Jedzenie bardzo dobrej jakości, ale obsługa nie zawsze jest jakoś zainteresowana, bardzo mało kto się do ciebie uśmiechnie i do tego niekiedy długo trzeba czekać na jedzenie. Jeden raz w ogóle o mnie zapomnieli chociaż wyszłam do toalety i nawet jeden raz zapłaciłam za napój drożej bo okazało się, że napój teraz drożej kosztuje, ale w kartce było inaczej, to była stara karta, nie poinformowali o tym, kiedy zamawiałam napój.
Poza tym, jedzenie fajne i lokalizacja, też dobrze dobrana muzyka. Mam nadzeję, że może jeżeli obsługa się zmieni, czy zostanie poinformowana jak dobrze rozmawiać z klientem w różnych sytuacjach i powiedzeć jak witać i jak żegnać klientów będzie super.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, Sweta M
Zrecenzowano 16 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Wszystko poprawnie.. jedzenie jak i obsługa ale odnosze wrażenie że czegoś tam brakuje..może klimatu..a może troszkę więcej serca na talerzu :) miejsce z aspiracjami na fajną osiedlową knajpę. Tak trzymać! Odwiedzam co jakiś czas i widzę progres :)

Termin wizyty: luty 2018
2  Dziękujemy, Damian K
Zrecenzowano 14 lutego 2018

Serdecznie polecam bistro w szczególności na dania obiadowe. Codziennie inna propozycja szefa kuchni. Plusem jest również przemiła i sprawna obsługa, a pizza na dowóz jest zazwyczaj w przeciągu 30-40 minut. Rodziny z dziećmi także mogą być usatysfakcjonowane stworzonym kącikiem dla swoich pociech.

Termin wizyty: styczeń 2018
1  Dziękujemy, SandraM3862

Bistro Lubie to — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bistro Lubie to? Podziel się wrażeniami!