Wow!

Zrecenzowano: 2 września 2019
Lew2307
Gdańsk, Polska

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dawno nie doświadczyłem tak bezpośredniej, przyjemnej i znającej się na swoim fachu obsługi. Przywitany na wejściu jak stały bywalec, obsłużony po królewsku, śmiech, uśmiechy, przyjemna atmosfera. Obowiązkowy punkt na mapie Gdańska. : D

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Wojciech K
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kto nie był, niech natomiast pędzi do Pixela. Super atmosfera i fantastyczne drinki na barze. Wyjście do miasta bez wizyty w Pixelu nie ma sensu ;)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Lew2307
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Chłopaki ogarnięci, mają duża wiedzę w temacie drinków, same drinki pyszne, atmosfera super!!! Serdecznie polecamy

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, nataliakH321EK
Zrecenzowano: 2 czerwca 2019

Jeśli chce się wypić drinka, którego nie ma nigdzie indziej - to jet własnie to miejsce. NIetypowe, zakaujące połączniea, świtny smak, super barmani!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, marta321321
Zrecenzowano: 14 kwietnia 2019

Odwiedziłem ten lokal po namowie znajomego. Jestem mile zaskoczony tym miejscem. Lokal ma swój unikalny klimat, który nie każdemu może odpowiadać ale warto to miejsce odwiedzić. Miła i szybka obsługa. Duża lista koktajli. Dla nie zdecydowanych personel jest w stanie doradzić w wyborze. Wielki plus możliwość obserwowania barmanów przy przygotowaniu drinków. Widać, że robią to ludzie z pasją. Polecam ten lokal każdemu.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, PrzemekG98