Zapisz
Bardzo wysokie umiejętności barmanów

Jest to miejsce, które jest ciężkie do znalezienia dla turystów, bo jest na obrzeżach Głównego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 17 października 2020
bart_kulinarnie
Londyn, Wielka Brytania
Miejsce obowiązkowe

Świetny bar, przemiła obsługa, służąca pomocą w poznawaniu miasta. Menu równie urozmaicone co... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 14 września 2020
Dawid338

Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kto nie był, niech natomiast pędzi do Pixela. Super atmosfera i fantastyczne drinki na barze. Wyjście do miasta bez wizyty w Pixelu nie ma sensu ;)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Lew2307
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Chłopaki ogarnięci, mają duża wiedzę w temacie drinków, same drinki pyszne, atmosfera super!!! Serdecznie polecamy

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, nataliakH321EK
Zrecenzowano: 2 czerwca 2019

Jeśli chce się wypić drinka, którego nie ma nigdzie indziej - to jet własnie to miejsce. NIetypowe, zakaujące połączniea, świtny smak, super barmani!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, marta321321
Zrecenzowano: 14 kwietnia 2019

Odwiedziłem ten lokal po namowie znajomego. Jestem mile zaskoczony tym miejscem. Lokal ma swój unikalny klimat, który nie każdemu może odpowiadać ale warto to miejsce odwiedzić. Miła i szybka obsługa. Duża lista koktajli. Dla nie zdecydowanych personel jest w stanie doradzić w wyborze. Wielki plus możliwość obserwowania barmanów przy przygotowaniu drinków. Widać, że robią to ludzie z pasją. Polecam ten lokal każdemu.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, PrzemekG98
Zrecenzowano: 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Koktajle są znakomite, miejsce godne polecenia każdemu. Chłopaki za barem wkładają serce w każdą z komponowanych kart z drinkami. Jestem stałą klientką od trzech lat i gorąco polecam to miejsce każdemu kto chce spróbować pysznych koktajli! :)

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, martaf612