“Drogo”

Prologue Restauracja & Bar
Nr 12 wśród 708 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 28 października 2018 z urządzeń przenośnych

Najbardziej zapamiętałam ceny - nieprzyzwoicie drogo. Głównie zagraniczni turyści. Fakt, jedzenie bardzo dobre, ale porcje maleńkie.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, blesiat
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AnettaSW, Owner, Prologue Restauracja & BarOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Droga blesiat

Dziękujemy za wizytę w naszej restauracji, najbardziej cieszy nas fakt, że wyróżniła Pani jakość i smak naszych dań. Ceny nie są niczym innym ja tylko odzwierciedleniem jakości składników jakie używamy, a w dzisiejszych to co najlepsze niestety kosztuje bardzo dużo, co jest widoczne nawet na bazarach naturalnych produktów w Gdańsku. Zapewniamy Panią, że mimo wszystko nasze ceny nie są wygórowane w relacji do jakości użytych składników i pracy jaką wkładamy w ich przygotowanie jak również we wszystkie pozostałe elementy naszej pracy.
Mimom wszystko mamy nadzieję jeszcze Panią zobaczyć :)

Zrecenzowano 15 października 2018

Miejsce urokliwe, obsługa miła i kompetentna. Niestety akurat aktualne menu średnio przypadło nam do gustu. Brak potraw lżejszych, delikatnych np. ryba na parze lub chude mięso i warzywa. Wydaje mi się, że chociaż jedno danie w karcie głównej powinno uwzględniać takie zapotrzebowanie. Natomiast możemy zjeść smażoną rybę, kaczkę, żeberka, steki z dodatkiem ziemniaków w różnej postaci (frytki, placki ziemniaczane, puree). Nie było źle, ale bez specjalnego zachwytu. Szkoda też, że na deser musiała wystarczyć kawa, bo w karcie również brak lżejszych, mniej słodkich pozycji. Dlaczego nie ma menu na stronie internetowej, żeby wcześniej sprawdzić co aktualnie serwuje szef kuchni?

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, GieTTam
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AnettaSW, Owner, Prologue Restauracja & BarOdpowiedź udzielona 18 października 2018

Drodzy GieTTam

Dziekujemy za wizytę w naszej restauracji i chociaż Państwa opinia nie jest dla nas przychylna z taką samą uwagą czytamy słowa krytyki w naszym kierunku.
Jest nam przykro, że nasz wybór dań wydał się Państwu niewystarczający, ale każdy szef kuchni, każdy restaurator i manager na świecie dokonuje wyboru produktów, menu i rodzaju serwisu tak, aby efekt końcowy pokrywal sie z ich wspólną wizją. Nasza koncepcja w Prologue, choć minimalistyczna w formie nie jest łatwa do osiągnięcia, ponieważ u jej podstaw leżą wyłącznie świeże najwyższej jakości produkty, najwyższe standardy w technice wykonania, względnie krótkie, lecz zróżnicowane menu dzięki, któremu unikamy długiego okresu przechowywania składników w lodówkach ( jak robi to niestety większość restauracji z obszernym menu) oraz światowej klasy serwis ze strony wykwalifikowanej ekipy kelnerskiej.
Poza koncepcją, którą realizujemy z wielką pasją i poświęceniem, kolejnym niezwykle istotnym elementem są potrzeby naszych gości, i tak na przykład wspomniane przez Państwa frytki są jednym z najczęściej wybieranych i ulubionych dodatków przez znakomitą większość, a ich przygotowanie trwa bagatela - conajmniej 8h, placki ziemniaczane są połączeniem wielu ciekawych elementów, których Państwo niestety nie dostrzegliście w tym dodatku do delikatnego dziko poławianego Kulbina. Dwa z trzech deserów jakie oferujemy w Prologue są również wyjątkowo delikatne ..sorbet owocowy oraz Pavlova z aksamitnym kremem tonka. Z całym szacunkiem, naprawdę nie rozumiemy co oznacza słowo „lekki” w państwa rozumieniu.
Tak bardzo jak doceniamy Państwa preferencje w kwestii przygotowania ryb lub mięs poprzez gotowanie na parze, jesteście Państwo w mniejszości i z naszych wieloletnich doświadczeń wynika, że pozostała, a zarazem znakomita większość naszych gości, nie byłaby usatysfakcjonowana gdyby wołowina Wagyu czy wolno gotowane żeberko zniknęło z naszego menu, a dorsza zaczęlibyśmy serwować na parze z warzywami z wody. Nie jesteśmy tego typu restauracją i podejrzewamy, że tak naprawdę z łatwością przygotujecie Państwo takie dania w domu.
Państwa niezadowolenie jest dla nas nie tylko przykre, ale jest też wielkim zaskoczeniem zwłaszcza, że nawet goście preferujący kuchnię wegańską i wegetariańską zwykle wychodzą od nas oczarowani. Zawsze wychodzimy na przeciw nawet najbardziej wymagającym gustom i preferencjom. Tak bardzo jak byśmy tego chcieli, nie jesteśmy jednak w stanie zadowolić wszystkich, więc ze smutkiem stwierdzamy, że nie jesteśmy chyba restauracją dla Państwa.

Gorąco pozdrawiamy

Zrecenzowano 15 października 2018 z urządzeń przenośnych

Każda wizyta w tym miejscu to prawdziwa przygoda.. szczególnie dla osób które lubią delektować się dobrym jedzeniem.. Menu zaskakuje.. obsługa świetna.. wino wspaniałe.. polecam szczególnie bo wbrew pozorom nie ma wiele takich miejsc w Trójmieście.. ceny przyzwoite.. gorąco polecam.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, FarAway206434
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AnettaSW, Owner, Prologue Restauracja & BarOdpowiedź udzielona 17 października 2018

Drogi FarAway206434

Dziękujemy za odwiedziny i przemiłe słowa w naszym kierunku. Dokładamy wszelkich starań począwszy od zakupu najwyższej jakości świeżych produktów oraz win, aż do kompetnentnej i niezwykle przyjaznej obsługi ze strony naszych kelnerów, aby każdy z naszych gości czuł się w Prologue wyjątkowo.
Bardzo nas cieszy, że nasze starania przyniosły Państwu tak wielką radość, a dla nas takie słowa uznania to najwieksze z możliwych wyróżnień.
Mamy nadzieję zobaczyć Państwa w Prologue ponownie.

Team Prologue

Zrecenzowano 30 września 2018

Super restauracja, nietuzinkowe jedzenie, które za każdym razem zachwyca. Nie znając menu można iść w ciemno, bo zawsze mamy gwarancje doskonałego smaku i jakości.Ilekroć mam gości służbowych z zagranicy, zawsze tam zabieram i nigdy nie zawiedli. Jedynym mankamentem może być przestrzeń, bo wiem, że nie wszyscy lubią takie kameralne miejsca, natomiast mi to jak najbardziej odpowiada, dlatego 5:)

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Trail820040
Zrecenzowano 4 września 2018 z urządzeń przenośnych

Skuszona najlepiej polecaną restauracja w Gdańsku zaprosiłam męża na urodzinową kolacje. Rezerwacja jest niezbędna bo bez niej nie mielibyśmy stolika. Lokal był pełen po brzegi. Mimo wszystko długo nie czekaliśmy na zamówienie. Wszystko smaczne. Obsługa super. Gdyby był jeszcze większy lokal byłoby jeszcze więcej ludzi. Polecam

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, 9magdalenag
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AnettaSW, Owner, Prologue Restauracja & BarOdpowiedź udzielona 12 września 2018

Droga Magdalena G

Jest nam niezwykle miło, że wybrała Pani naszą restaurację na tak wyjątkową okazję, a jeszcze bardziej nam miło słyszeć, że spełniliśmy Pani wysokie oczekiwania. Najwyższa jakość we wszelkich aspektach naszej pracy jest dla nas priorytetem, a tak miłe słowa uznania ze strony gości nadają sens wszelkim naszym staraniom.
Dziękujemy za poświęcenie chwili czasu na podzielenie się wrażeniami z wizyty w Prologue i zapraszamy niebawem!

Prologue Restauracja & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Prologue Restauracja & Bar? Podziel się wrażeniami!