“Upalny wieczór”

Piwna47 Food & Wine Bar
Nr 45 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Restauracja Piwna 47 swoją nazwą wskazuje bezpośrednio adres, będący celem podróży pasjonatów dobrego smaku i starannie zaprojektowanego wnętrza. Przytulny, ciepły, dopracowany w najdrobniejszym szczególe wystrój stanowi idealne otoczenie dla serwowanych przez naszych kucharzy specjałów kuchni międzynarodowej. Wszystkie potrawy przyrządzamy od podstaw w oparciu o zdrowe i naturalne produkty. Aby umilić Państwu posiłek oferujemy szeroką, starannie wyselekcjonowaną kartę win. Doskonałym zakończeniem posiłku w Piwnej47 jest deser. Ciasta przygotowane przez naszych cukierników, perfekcyjnie dobranymi proporcjami zachwycą nawet najbardziej wymagających smakoszy.
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jakże wszyscy byliśmy zdziwieni w upalny sierpniowy wieczór kiedy zasiedliśmy do stołów i w środku było gorąco nie do zniesienia.
Grupa liczyła ok 12 osób więc przygotowano dla nas skrócone menu. Pamiętam że smaczne były krewetki na przystawkę a później dorsz. Generalnie wszyscy byli zadowoleni. Jednak co mnie tknęło podczas wyboru wina kelner sugeruje co wybrać, my jednak przekornie zdecydowaliśmy się na inne wino. Po skończeniu drugiej butelki kelner ponownie zachęca do wyboru wina francuskiego. My jednak pozostaliśmy przy naszym wyborze.

Dziękujemy, polomka

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim odwiedzającym Gdańsk - Piwna 47 . Trafiliśmy do lokalu późnym wieczorem gdzie obsługa mimo tego na wysokim poziomie kultury zadbała o nas i pozwoliła spędzić wieczór na wysokim poziomie . Polecam i zapraszam

Dziękujemy, goncurek
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Teraz można już spokojnie powiedzieć, że i jedzenie i obsługa no i naprawdę piękny wystrój - są wyjątkowo . Genialna lokalizacja obok Kościoła Mariackiego ! polecam

Dziękujemy, joannaF1933AJ
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Do Gdańska wróciliśmy po kilku latach. Podróż rozpoczęła się od zwiedzania starego miasta,szybkiego przeglądu przed i po, natomiast pod wieczór chcieliśmy zjeść wraz ze znajomymi kolację i napić się wina. Z uwagi na zróżnicowane gusta wybraliśmy miejsce, w którym wydawało się każdy znajdzie coś dla siebie. Od progu przywitała nas bardzo niemiła i nieżyczliwa obsługa. Podczas zbierania zamówienia wywierana była na nas presja, również jeśli chodzi o wino, z góry kelnerka wiedziała lepiej czego chcemy się napić, i nie była to rekomendacja, ale próba sprzedania najdroższego wina, które nawet nie pasowało do wybranych dań. W ciągu godzinnej kolacji przy naszym stole obsługa pojawiła się tylko raz, a nie było zbyt wielu gości w restauracji. Do deseru podano zimną kawę i to już, gdy go kończyliśmy. Prosiliśmy o podanie kawy razem z deserami. Na koniec na rachunku pojawiły się pozycję, których nie mieliśmy, aczkolwiek to nie stanowiłoby żadnego problemu, ponieważ pomyłki się zdarzają, jednak biorąc pod uwagę atmosferę, jaka nam towarzyszyła i stosunek obsługi do nas, również ten szczegół zapadł nam w pamięć. Może trafiliśmy na gorszy dzień, ponieważ z recenzji, którymi kierowaliśmy się wybierając "Piwna 47", wynikało, iż zjemy tam dobrą kolację, posłuchamy muzyki, a wszystko to odbędzie się w miłej atmosferze i pięknym wnętrzu. Jednak nie wszystko okazało się prawdą.

1  Dziękujemy, KBGGG
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam pysznie miło sympatycznie, polecam koniecznie trzeba odwiedzić to miejsce na mapie Gdańska

Dziękujemy, kasiap16
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piwna47, Manager, Piwna47 Food & Wine BarOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Szanowna Pani kasiap16,
dziękujemy serdecznie za miłe słowa i za czas, jaki Pani poświęciła na napisanie ich.
Mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie,

Z pozdrowieniami,
Piwna 47 Food&Wine Bar

Piwna47 Food & Wine Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Piwna47 Food & Wine Bar? Podziel się wrażeniami!