“Drogo i nie warto.”

Restauracja Dominikańska
Nr 65 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Ceny przesadzone. Dania z tanich produktów.
Dorsz z mrożonek bardzo twardy, szkoda kasy i zdrowia. Nie polecam.

Dziękujemy, Kriss C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Właściciel R, Właściciel, Restauracja DominikańskaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za opinię, chyba jednak Panu smakowało, zjedzona prawie cała potrawa, nie dajemy jeść za darmo,bo klient straszy, że obsmaruje restaurację tu i tam, to nie film MIŚ, niestety. Tak na marginesie dorsz z mrożonek byłby mokry a nie twardy. Pozdrawiamy.

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Jedzenie było ok ale nie porywalo. Porcja pierogów 20zl to trochę dużo i wszystko posypane zielenina.

Dziękujemy, Mateusz K

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Od trzech lat regularnie przyjeżdżamy do Gdańska i zawsze zaglądaliśmy do Dominikańskiej na pyszne jedzenie. 2-3 razy na wyjazd. Tym razem było z nami malutkie dziecko. Zrzuciło kwiatek że stołu. Kwiatek uratowałem ale pękła osłonka na doniczkę, którą szef kupił i Ikei za 3 zł (była nalepka). Gdy zapytaliśmy jak mamy wynagrodzić szkodę kazał (sam szef) nam zapłacić 20 zł. Jak sobie policzę, że to 700%...

Dziękujemy, Wojciech5
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Obsługa przemiła, jedzenie pyszne. Najlepszy gulasz jaki jedliśmy. Na pewno wrócimy polecamy gorąco!! :)

Dziękujemy, GoPlaces611419

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepszy zurek na swiecie, jedzenie swieze i pyszne, przesympatyczna obsluga oraz wlasciciele! Idealne miejsce na spotkanie badz rodzinny obiad! Wrocimy lada dzien!

Dziękujemy, monikadG784HP

Restauracja Dominikańska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dominikańska? Podziel się wrażeniami!