Gdańsk
Polecam

Super !!! Serdecznie polecam, trzeba tylko zaopatrzyć się w coś do picia i przeznaczyć na muzeum ok... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
735sylwiaw
Warszawa, Polska
Naprawdę warto

Muzeum przepięknie wykonane, całość wystawy znajduje się pod ziemią. Świetnie opracowany... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
Jakub K
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 584)

Zrecenzowano: 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Muzeum w ciekawy sposób „opowiada” okres od zakończenia I wojny do zakończenia II. Większą część muzeum zajmują opisy oraz filmy wydarzeń oraz osób związanych z II wojną. Są też dwie sale stylizowane na „tamte czasy”. Wg mnie, muzeum może nudzić mniejsze dzieci, ale przynajmniej cześć nastolatków powinna być już zainteresowana. Dla każdej dorosłej osoby, to jednak miejsce obowiązkowe.

Dziękujemy, pijujo
Zrecenzowano: 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Muzeum bardzo nowoczesne polecam zwiedzać z elektronicznym przewodnikiem.
Film VR Kartka z powstania przenosi nas w sam środek działań wojennych i to jako powstańca.
Czas zwiedzania w średnim tempie ok 4 godziny :)
Muzeum co do formy jak i treści rewelacyjne.

Dziękujemy, Jacek0000
Zrecenzowano: 10 września 2019

Ciekawa koncepcja, ale czy to jest wystawa, czy muzeum trudno określić. Bardzo duża ilość eksponatów, prezentacji, filmów, gablot i opisów - rozmieszczonych trochę przypadkowo, powodują uczucie przesytu i znużenia. Minimum dwie o ile nie trzy wizyty dla spokojnego obejrzenia całości. Jako muzeum ukazujące historię II wojny - dobre, ale nie super, jako wystawa obrazująca tragiczny czas wojny - zadowalająca. Organizacyjnie bardzo słabe, słabe i niedostateczne oznakowanie. Znaleźć wyjście (zwłaszcza jeżeli chce się wyjść wcześniej) tragedia. Oznakowanie dojazdu, wejścia do budynku i wjazdy do garażu żadne. Mimo wszystko warto odwiedzić i obejrzeć.

1  Dziękujemy, anmi2017
Zrecenzowano: 8 września 2019

Byłam tu kilka razy i na pewno nie raz jeszcze wrócę. Oprócz świetnej i bogatej wystawy (niestety negatywnie zmienionej po zmianie dyrektora) jest również kino, organizowane są wydarzenia, np obchody 11 listopada, w których także brałam udział. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, ElizabethIF
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bywałam w wielu muzeach ale to co zobaczyłam tutaj przerosło wszelkie moje oczekiwania! Wszystko co się tu znajduje nie jest z przypadku. Cała wystawa ma ciągłość... rekonstrukcja uliczek sprzed wojny i po... robią ogromne wrażenie. Polecam skusić się także na film „Oczami powstańca”.
Polecam z czystym sumieniem!

Dziękujemy, 458asias