Ekspozycja bardzo obszerna

W muzeum jest tyle do zobaczenia, ze bezpiecznie zarezerwowalbym nastepnym razem CALY dzien. Sporo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
TrojmiejskiTurysta
Sopot, Polska
Koniecznie trzeba odwiedzić

Jedno z ciekawszych muzeów w Polsce, otworzone w mieście, w którym rozpoczęła się II Wojna... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
yamnik1905
Wieleń, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 564)

Zrecenzowano: 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Muzeum bardzo nowoczesne polecam zwiedzać z elektronicznym przewodnikiem.
Film VR Kartka z powstania przenosi nas w sam środek działań wojennych i to jako powstańca.
Czas zwiedzania w średnim tempie ok 4 godziny :)
Muzeum co do formy jak i treści rewelacyjne.

Dziękujemy, Jacek0000
Zrecenzowano: 10 września 2019

Ciekawa koncepcja, ale czy to jest wystawa, czy muzeum trudno określić. Bardzo duża ilość eksponatów, prezentacji, filmów, gablot i opisów - rozmieszczonych trochę przypadkowo, powodują uczucie przesytu i znużenia. Minimum dwie o ile nie trzy wizyty dla spokojnego obejrzenia całości. Jako muzeum ukazujące historię II wojny - dobre, ale nie super, jako wystawa obrazująca tragiczny czas wojny - zadowalająca. Organizacyjnie bardzo słabe, słabe i niedostateczne oznakowanie. Znaleźć wyjście (zwłaszcza jeżeli chce się wyjść wcześniej) tragedia. Oznakowanie dojazdu, wejścia do budynku i wjazdy do garażu żadne. Mimo wszystko warto odwiedzić i obejrzeć.

1  Dziękujemy, anmi2017
Zrecenzowano: 8 września 2019

Byłam tu kilka razy i na pewno nie raz jeszcze wrócę. Oprócz świetnej i bogatej wystawy (niestety negatywnie zmienionej po zmianie dyrektora) jest również kino, organizowane są wydarzenia, np obchody 11 listopada, w których także brałam udział. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, ElizabethIF
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bywałam w wielu muzeach ale to co zobaczyłam tutaj przerosło wszelkie moje oczekiwania! Wszystko co się tu znajduje nie jest z przypadku. Cała wystawa ma ciągłość... rekonstrukcja uliczek sprzed wojny i po... robią ogromne wrażenie. Polecam skusić się także na film „Oczami powstańca”.
Polecam z czystym sumieniem!

Dziękujemy, 458asias
Zrecenzowano: 6 września 2019

Rozmach, docenić trzeba logikę wystawy, najwyższy poziom jeśli chodzi o muzea w Polsce. Serdecznie polecam.

Dziękujemy, Asia Z