Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Rewelacyjne!

Dobre przygotowane, ciekawie zaprezentowane eksponaty. Warto zarezerwować 3-4 godziny na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
mincel82
Polecam

Bardzo polecam. Kawał historii przedstawiony w przepiękny, rzetelny i konkretny sposób. Polecam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
41karolinan
Stepnica, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 558)

Ciekawa koncepcja, ale czy to jest wystawa, czy muzeum trudno określić. Bardzo duża ilość eksponatów, prezentacji, filmów, gablot i opisów - rozmieszczonych trochę przypadkowo, powodują uczucie przesytu i znużenia. Minimum dwie o ile nie trzy wizyty dla spokojnego obejrzenia całości. Jako muzeum ukazujące historię II wojny - dobre, ale nie super, jako wystawa obrazująca tragiczny czas wojny - zadowalająca. Organizacyjnie bardzo słabe, słabe i niedostateczne oznakowanie. Znaleźć wyjście (zwłaszcza jeżeli chce się wyjść wcześniej) tragedia. Oznakowanie dojazdu, wejścia do budynku i wjazdy do garażu żadne. Mimo wszystko warto odwiedzić i obejrzeć.

1  Dziękujemy, anmi2017

Byłam tu kilka razy i na pewno nie raz jeszcze wrócę. Oprócz świetnej i bogatej wystawy (niestety negatywnie zmienionej po zmianie dyrektora) jest również kino, organizowane są wydarzenia, np obchody 11 listopada, w których także brałam udział. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, ElizabethIF
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bywałam w wielu muzeach ale to co zobaczyłam tutaj przerosło wszelkie moje oczekiwania! Wszystko co się tu znajduje nie jest z przypadku. Cała wystawa ma ciągłość... rekonstrukcja uliczek sprzed wojny i po... robią ogromne wrażenie. Polecam skusić się także na film „Oczami powstańca”.
Polecam z czystym sumieniem!

Dziękujemy, 458asias
Zrecenzowano: 6 września 2019

Rozmach, docenić trzeba logikę wystawy, najwyższy poziom jeśli chodzi o muzea w Polsce. Serdecznie polecam.

Dziękujemy, Asia Z
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Możnaby tam spędzić cały dzień. Dużo nowych faktów, mimo że interesuje się historią, dowiedziałem się o nowych wątkach II wojny

Dziękujemy, mistermm222019