Zapisz
Rewelacyjne muzeum

Niesamowicie interesujące i ciekawie urządzone muzeum. Mnóstwo informacji, zdjęć, filmów. Piękne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 października 2020
810nataliak
Tuluza, Francja
Na plus!

Podobało mi się, warto odwiedzić, ale moim zdaniem muzeum jest odrobinę zbyt nowoczesne i nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 16 października 2020
ooliw
Gdańsk, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 021)

Zrecenzowano: 8 września 2019

Byłam tu kilka razy i na pewno nie raz jeszcze wrócę. Oprócz świetnej i bogatej wystawy (niestety negatywnie zmienionej po zmianie dyrektora) jest również kino, organizowane są wydarzenia, np obchody 11 listopada, w których także brałam udział. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, ElizabethIF
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bywałam w wielu muzeach ale to co zobaczyłam tutaj przerosło wszelkie moje oczekiwania! Wszystko co się tu znajduje nie jest z przypadku. Cała wystawa ma ciągłość... rekonstrukcja uliczek sprzed wojny i po... robią ogromne wrażenie. Polecam skusić się także na film „Oczami powstańca”.
Polecam z czystym sumieniem!

Dziękujemy, 458asias
Zrecenzowano: 6 września 2019

Rozmach, docenić trzeba logikę wystawy, najwyższy poziom jeśli chodzi o muzea w Polsce. Serdecznie polecam.

Dziękujemy, Asia Z
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Możnaby tam spędzić cały dzień. Dużo nowych faktów, mimo że interesuje się historią, dowiedziałem się o nowych wątkach II wojny

Dziękujemy, mistermm222019
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie trzeba odwiedzić to miejsce będąc w Gdańsku. Pokazuje kawał historii w bardzo ciekawej i przystępnej formie. Muzeum już od zewnątrz robi wrażenie, a ekspozycja stała gwarantuje około 4 godzin zwiedzania. Polecam wypożyczyć audioprzewodnika (koszt 5 zł) z którym zwiedzanie staje się przyjemniejsze.

Dziękujemy, w2ilku