Ekspozycja bardzo obszerna

W muzeum jest tyle do zobaczenia, ze bezpiecznie zarezerwowalbym nastepnym razem CALY dzien. Sporo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
TrojmiejskiTurysta
Sopot, Polska
Koniecznie trzeba odwiedzić

Jedno z ciekawszych muzeów w Polsce, otworzone w mieście, w którym rozpoczęła się II Wojna... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
yamnik1905
Wieleń, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 564)

Zrecenzowano: 8 września 2019

Byłam tu kilka razy i na pewno nie raz jeszcze wrócę. Oprócz świetnej i bogatej wystawy (niestety negatywnie zmienionej po zmianie dyrektora) jest również kino, organizowane są wydarzenia, np obchody 11 listopada, w których także brałam udział. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, ElizabethIF
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bywałam w wielu muzeach ale to co zobaczyłam tutaj przerosło wszelkie moje oczekiwania! Wszystko co się tu znajduje nie jest z przypadku. Cała wystawa ma ciągłość... rekonstrukcja uliczek sprzed wojny i po... robią ogromne wrażenie. Polecam skusić się także na film „Oczami powstańca”.
Polecam z czystym sumieniem!

Dziękujemy, 458asias
Zrecenzowano: 6 września 2019

Rozmach, docenić trzeba logikę wystawy, najwyższy poziom jeśli chodzi o muzea w Polsce. Serdecznie polecam.

Dziękujemy, Asia Z
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Możnaby tam spędzić cały dzień. Dużo nowych faktów, mimo że interesuje się historią, dowiedziałem się o nowych wątkach II wojny

Dziękujemy, mistermm222019
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie trzeba odwiedzić to miejsce będąc w Gdańsku. Pokazuje kawał historii w bardzo ciekawej i przystępnej formie. Muzeum już od zewnątrz robi wrażenie, a ekspozycja stała gwarantuje około 4 godzin zwiedzania. Polecam wypożyczyć audioprzewodnika (koszt 5 zł) z którym zwiedzanie staje się przyjemniejsze.

Dziękujemy, w2ilku