Ekspozycja bardzo obszerna

W muzeum jest tyle do zobaczenia, ze bezpiecznie zarezerwowalbym nastepnym razem CALY dzien. Sporo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
TrojmiejskiTurysta
Sopot, Polska
Koniecznie trzeba odwiedzić

Jedno z ciekawszych muzeów w Polsce, otworzone w mieście, w którym rozpoczęła się II Wojna... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
yamnik1905
Wieleń, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 565)

Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bywałam w wielu muzeach ale to co zobaczyłam tutaj przerosło wszelkie moje oczekiwania! Wszystko co się tu znajduje nie jest z przypadku. Cała wystawa ma ciągłość... rekonstrukcja uliczek sprzed wojny i po... robią ogromne wrażenie. Polecam skusić się także na film „Oczami powstańca”.
Polecam z czystym sumieniem!

Dziękujemy, 458asias
Zrecenzowano: 6 września 2019

Rozmach, docenić trzeba logikę wystawy, najwyższy poziom jeśli chodzi o muzea w Polsce. Serdecznie polecam.

Dziękujemy, Asia Z
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Możnaby tam spędzić cały dzień. Dużo nowych faktów, mimo że interesuje się historią, dowiedziałem się o nowych wątkach II wojny

Dziękujemy, mistermm222019
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie trzeba odwiedzić to miejsce będąc w Gdańsku. Pokazuje kawał historii w bardzo ciekawej i przystępnej formie. Muzeum już od zewnątrz robi wrażenie, a ekspozycja stała gwarantuje około 4 godzin zwiedzania. Polecam wypożyczyć audioprzewodnika (koszt 5 zł) z którym zwiedzanie staje się przyjemniejsze.

Dziękujemy, w2ilku
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne nowoczesne muzeum. Miła pomocna obsługa. Warto odwiedzić to miejsce. Jedynym minusem jest to, że do muzeum zostały wpuszczane grupy dzieci bez opieki które biegały przrpychaly się, głośno rozmawiały co znacznie przeszkadzało zwiedzającym.

Dziękujemy, kamilaw633