Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Polecam

Super !!! Serdecznie polecam, trzeba tylko zaopatrzyć się w coś do picia i przeznaczyć na muzeum ok... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
735sylwiaw
Warszawa, Polska
Naprawdę warto

Muzeum przepięknie wykonane, całość wystawy znajduje się pod ziemią. Świetnie opracowany... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Jakub K
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 581)

Zrecenzowano: 6 września 2019

Rozmach, docenić trzeba logikę wystawy, najwyższy poziom jeśli chodzi o muzea w Polsce. Serdecznie polecam.

Dziękujemy, Asia Z
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Możnaby tam spędzić cały dzień. Dużo nowych faktów, mimo że interesuje się historią, dowiedziałem się o nowych wątkach II wojny

Dziękujemy, mistermm222019
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie trzeba odwiedzić to miejsce będąc w Gdańsku. Pokazuje kawał historii w bardzo ciekawej i przystępnej formie. Muzeum już od zewnątrz robi wrażenie, a ekspozycja stała gwarantuje około 4 godzin zwiedzania. Polecam wypożyczyć audioprzewodnika (koszt 5 zł) z którym zwiedzanie staje się przyjemniejsze.

Dziękujemy, w2ilku
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne nowoczesne muzeum. Miła pomocna obsługa. Warto odwiedzić to miejsce. Jedynym minusem jest to, że do muzeum zostały wpuszczane grupy dzieci bez opieki które biegały przrpychaly się, głośno rozmawiały co znacznie przeszkadzało zwiedzającym.

Dziękujemy, kamilaw633
Zrecenzowano: 1 września 2019

Najlepsze muzeum o tematyce wojennej w jakim byłem, lepsze niż War
Muzeum w Londynie. Czas zwiedzania około 3 godzin. Rozsądne ceny biletów, we wtorki wstęp za darmo.

1  Dziękujemy, Przemek1979bratyslaw