Zapisz
Rewelacyjne muzeum

Niesamowicie interesujące i ciekawie urządzone muzeum. Mnóstwo informacji, zdjęć, filmów. Piękne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 października 2020
810nataliak
Tuluza, Francja
Na plus!

Podobało mi się, warto odwiedzić, ale moim zdaniem muzeum jest odrobinę zbyt nowoczesne i nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 16 października 2020
ooliw
Gdańsk, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 021)

Zrecenzowano: 6 września 2019

Rozmach, docenić trzeba logikę wystawy, najwyższy poziom jeśli chodzi o muzea w Polsce. Serdecznie polecam.

Dziękujemy, Asia Z
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Możnaby tam spędzić cały dzień. Dużo nowych faktów, mimo że interesuje się historią, dowiedziałem się o nowych wątkach II wojny

Dziękujemy, mistermm222019
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie trzeba odwiedzić to miejsce będąc w Gdańsku. Pokazuje kawał historii w bardzo ciekawej i przystępnej formie. Muzeum już od zewnątrz robi wrażenie, a ekspozycja stała gwarantuje około 4 godzin zwiedzania. Polecam wypożyczyć audioprzewodnika (koszt 5 zł) z którym zwiedzanie staje się przyjemniejsze.

Dziękujemy, w2ilku
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne nowoczesne muzeum. Miła pomocna obsługa. Warto odwiedzić to miejsce. Jedynym minusem jest to, że do muzeum zostały wpuszczane grupy dzieci bez opieki które biegały przrpychaly się, głośno rozmawiały co znacznie przeszkadzało zwiedzającym.

Dziękujemy, kamilaw633
Zrecenzowano: 1 września 2019

Najlepsze muzeum o tematyce wojennej w jakim byłem, lepsze niż War
Muzeum w Londynie. Czas zwiedzania około 3 godzin. Rozsądne ceny biletów, we wtorki wstęp za darmo.

1  Dziękujemy, Przemek1979bratyslaw