Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Polecam

Super !!! Serdecznie polecam, trzeba tylko zaopatrzyć się w coś do picia i przeznaczyć na muzeum ok... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
735sylwiaw
Warszawa, Polska
Naprawdę warto

Muzeum przepięknie wykonane, całość wystawy znajduje się pod ziemią. Świetnie opracowany... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Jakub K
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 584)

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniale. Moze nie patriotyczne ale wspaniale. Jest to bardzo przystepnie opowiedziana anatomia strachu terroru i agresji jaka niesie ze soba wojna. Oczywiscie mozna sie niezgadzac albo pomyslec o muzeum z perspektywy polski nie ogólnego przekładu co rząd słusznie zrobi chyba na Westerplatte. Jednakże takie ogólne muzeum jest potrzebne jako punkt do dyskusji która jest już w kraju rozpoczęta. UWAGA DO WSZYSTKICH PODRÓŻNIKÓW. WEŹCIE AUDIO PRZEWODNIK I IDŹCIE NA 3D FILM O POWSTANIU. To jest ważne aby w pełni zrozumieć muzeum.

Dziękujemy, VisitorKiezix
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam każdemu, komu historia nie jest obojętna. Całe muzeum bardzo interaktywne. Wszystko wręcz wciąga. Niesamowite ekspozycje, ciekawe filmy, przy których można usiąść na chwilę i dać odpocząć nogom. Wszystko zrobione na najwyższym poziomie! Pomysł z chronologią jak najbardziej dobry. Dzieci przedszkolne - raczej nie zabierać. Będą się nudzić, nie zrozumieją a i niektóre obrazy mogą być zbyt drastyczne. Trochę skomplikowane wejście z parkingu podziemnego. Brakuje miejsc by usiąść i odpocząć, szczególnie jeśli chodzi o starszych ludzi. Cena biletu adekwatna. Koniecznie z audioprzewodnikiem. Czas zwiedzania na spokojnie ok 4-5h. Polecamy!

Dziękujemy, 445paulinap
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto odwiedzić to miejsce, by poznać historię i miejsce Polski w czasie II wojny światowej. Warto wypożyczyć audioprzewpdnik, który oprowadzi Nas po wszystkich salach wystawy. Niesamowite wrażenie robi odwzorowanie w skali 1:1 ulicy Warszawy przed i po zbombardowaniu. Bardzo dużo multimediów z filmami i wywiadami oraz wirtualnymi dokumentami. Na teren wystawy nie można wchodzić z plecakami(nawet małymi) i selfi-stickami-są szafki,w których trzeba je zostawić. Warto mieć drobne 2 zł(taką monetę przyjmuje szafka) albo pożyczyć żeton od ochrony wpuszajacej na teren wystawy. Z muzeum jest bardzo blisko do centrum Gdańska i ECSu. Bilety można kupić przez Internet, ale na następny dzień po zakupie.

Dziękujemy, MAGDALENA S
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy nie do końca przekonani do tej wizyty ale okazało się że zupełnie niepotrzebnie. Byliśmy z małym dzieckiem a kolejka do kas byla dluga, Pani z obsługi zaprosiła nas do zakupu biletu bez kolejki, było to naprawdę miłe :D jest ktoś i interesuje się historia to polecam :)

1  Dziękujemy, annawB7283UA
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Muzeum, jest miejscem niezwykle poruszającym, które każdy Polak powinien zobaczyć. Bardzo profesjonalnie stworzone ekspozycje, mocno trafiające do wyobraźni. Wzruszająca wizyta. Polecam!

Dziękujemy, ada8219