Gdańsk
Thao Thai - Salon Masażu Tajskiego
Masaż głowy, ramion i pleców

Byliśmy w sobotę z mamą z okazji jej 65 urodzin. Chwilę po masażu mama czuła się wręcz zmęczona... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
anubita2019
Tajski masaż klasyczny

Zrecenzowano: 1 października 2018
Ilona W

Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Masaż tajski ,balijski ,azjatycki...jest mi znamy od 7lat.Poczynając od jego serca do systematycznych wizyt w Polsce.
Zdzwoniłam w celu umówienia wizyty. Poinformowałam o
doświadczeniu i prosiłam o najlepszą masażystkę.Wybrałam tajski olejowy 1h. Być może Pani która przystąpiła do masażu kiedyś miała pasję i serce do pracy ale niestety mnie jako klientowi nie było dane tego poczuć.
Brak harmonijnych ruchów, skacząca po plecach z ruchami jak skoczek...i wiele innych ale nie ja jestem od tego by uczyć te panie profesjonalizmu.
W pierwszej minucie zaczęłam się męczyć...czułam się jak sztuka mięsa..a miała to być godzina relaksu.Przerwałam masaż w 17minucie. Wytłumaczyłam w recepcji brak kompetencji. Rachunek 79zł..klasyczny terapeutyczny. Smutne.
Nie polecam dla nikogo!!! Jeśli jesteś wymagających nie sprostają oczekiwaniom a jeśli dopiero zaczynasz przygodę z masażem nie wrócisz

Dziękujemy, 830sylwiaa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Beno P, Kierownik, Thao Thai - Salon Masażu TajskiegoOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Szanowna Pani Sylwio,
Na początku warto podkreślić, iż podstawową techniką każdego masażu tajskiego jest akupresura, od której zwykle rozpoczyna się masaż. Dzięki tej technice masażystka jest w stanie "zbadać ciało" i wyczuć punkty, które powodują napięcia, często będące źródłem bólu i dyskomfortu w życiu codziennym. Kolejne techniki są dobierane indywidualnie po rozpoznaniu gdzie tkwi największy problem.
Masażystka, która tego dnia wykonywała Pani masaż ma ogromne doświadczenie, które powoduje, iż znaczna ilość gości przychodzi do niej regularnie po pomoc. Niestety często bywa tak, iż elementy masażu tajskiego (zarówno w wersji tradycyjnej jak i olejowej) mogą być mniej komfortowe, a nawet bolesne, ponieważ głównym celem masażu tajskiego jest pozbycie się blokad, które powodują napięcia i ból. Biorąc pod uwagę powyższe muszę usprawiedliwić wszystkich terapeutów, którzy mają doświadczenie i wiedzą jak pomóc zwalczyć dolegliwości bólowe w ciele, iż szczególnie początkowa część masażu jest tą najważniejszą, niestety często najmniej relaksacyjną i harmonijną. Niestety, przypadło to najprawdopodobniej na pierwsze 17 minut, o których Pani wspomina w swojej opinii. Masażystka, która wykonywała masaż mówi bardzo dobrze po angielsku, a nawet uczy się języka polskiego, jednak nie usłyszała od Pani w żaden sposób, że oczekuje Pani jakiejkolwiek zmiany, a jedynie zarzut, że źle wykonuje masaż. Nie zgodziła się Pani również na propozycję pracownika recepcji dotyczącą zmiany terapeutki. Niestety często masaże tajskie są błędnie utożsamiane z pozostałymi masażami, które mają swoje korzenie w Azji, jednak należy pamiętać, iż masaż tajski znacznie odbiega swoją techniką od masażu balijskiego czy ajurwedyjskiego. Jest nam ogromnie przykro, że Pani oczekiwania nie zostały spełnione w naszym salonie, jednak opinia o braku profesjonalizmu naszych pracowników jest ogromnie krzywdząca, gdyż kwalifikacje i doświadczenie to najważniejsze elementy brane pod uwagę podczas rekrutacji naszej kadry. Z poważaniem,

Zrecenzowano: 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce czyste, ładne, ale cena zbyt wysoka w stosunku do jakości (520zł za 2h masażu dwóch osób), masażystki mało dokładne i skupione, jakby w pośpiechu, jedna mocno przeziębiona z dużym katarem co znacząco utrudniło relaks obu osób. Raczej nie wrócimy.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, katW1991
Zrecenzowano: 1 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo profesjonalnie wykonany masaż tajski klasyczny. Bolące miejsca zostały zlokalizowane i wszystkie spięte mięśnie rozstały rozluźnienie. Pani na recepcji bardzo uprzejma. Po wizycie przepyszne herbatka. Polecam gorąco :)

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
1  Dziękujemy, Ilona W
Zrecenzowano: 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zmęczona zwiedzaniem zaszłam do tego miejsca "z ulicy", bez rezerwacji, nie było z tym problemu. Masaż rewelacyjny, ból pleców i spięty kark minęły, pełen relaks! Polecam każdemu

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Gryzolda
Zrecenzowano: 11 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Masaż super jedzenie dobre, tylko 450 złotych za dwie osoby to dużo, nie nadaje się na regularne wizyty.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
3  Dziękujemy, Paweł K