Gdańsk

“Lodowy raj ❤️”
Wytwornia Lodow — recenzja

Wytwornia Lodow
Nr 422 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne lody! Duży plus za opcje wegańskie, śliczne kubeczki i przemiłą obsługę. Serdecznie polecam

Dziękujemy, vkostrzewa

Zrecenzowano 10 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wieczorem wracając z randki ulica długa postanowiliśmy kupić lody na stanowisku, lodów naturalnych. Jesteśmy bardzo rozczarowani cena 4 zł za porcje, tak małej porcji sorbetu jeszcze w życiu na oczy nie widziałam.. Sorbet porzeczkowy totalnie bez smaku, zmrozona woda. Drugi smak to Michałkowe - te za to bardzo miękkie i też prawie bez smaku.. Stracone pieniądze.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, monikawY1194AI
Zrecenzowano 12 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

1 punkt za pozytywne wrażenia smakowe. 4 punkty stracone za obsługę, źle skasowane zamówienie, źle wydana reszta i tylko jedna z dwóch zamówionych gałek lodów w obu porcjach. Zarobić można na wiele sposobów ale takie praktyki należy piętnować. Proponuję unikać filii przy kole widokowym.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, alteregon2018
Zrecenzowano 19 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne lody. Również dla wegetarian - zrobione bez mleka. Polecam sorbet truskawkowy . Trudno trafić do lokalu, ale warto poszukać.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, 480kamilaa
Zrecenzowano 28 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre Bubble waffles (nowa moda na gofry), a lody które były w środku -naprawdę wysokiej jakości, nie są sztucznie przesłodzone, smak rewelacja. Dodatkowa ozdoba całego Bubble waffles -rewelacja! Mimo dużej ilości klientów, długo się nie czeka, pani obsługująca bardzo miła.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, qliwka

Wytwornia Lodow — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Wytwornia Lodow? Podziel się wrażeniami!