“Bardzo słabe jedzenie!”

Tawerna Klipper - Restauracja
Nr 190 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Zamówiłam fileta z grilla z frytkami i zestawem surówek. Filet nie widział grilla czy tez nawet patelni al’a grill był zimny suchy jakby odgrzewany w mikrofali, słabo doprawiony no ogólnie kiepski. Mąż zamówił karkówkę z frytkami oraz zestawem surówek. Mięso było zimne i gumowate również sprawiało wrażenie na szybko odgrzanego. Jedynym plusem jest lokalizacja z pięknym widokiem na morze. Obsługa dość sprawna i miła.

1  Dziękujemy, annawi-si

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja z rewelacyjnym widokiem na morze . Typowy, nadmorski, wakacyjny klimat. Jedzenie pyszne , polecam makaron z kurczakiem . Obsługa bardzo miła , pomimo olbrzymiej ilości klientów . Ceny dobre jak za taką jakość dań i lokalizację.

Dziękujemy, Sonkal1
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie - to czego oczekujesz nad morzem. Smaczna ryba. Są także dostępne dania dla dzieci. Obsługa mino ogromnego ruchu stara się bardzo szybko obsługiwać gości. Restauracja na plaży z niesamowitym widokiem. Warto

Dziękujemy, Schilack605
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie (szczególnie polecam pikantną zupę rybną) oraz szybka i miła obsługa. W sezonie ciężko trafić na takie połączenie w nadmorskiej tawernie.

Dziękujemy, alesiakowska
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na temat dań nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ nie dostąpiłem zaszczytu złożenia zamówienia... Przez 35 minut, przy ogródku pełnym w ok. połowie , siedząc ns środku ogródka, mijały mnie 5 razy kelnerki ale żadna z nich nie podeszła do stolika. Goście którzy przyszli kilka minut po mnie zdążyli złożyć zamówienie i otrzymać napoje . Nigdy jeszcze nie zostałem tak potraktowany. Nie polecam !

Dziękujemy, marcinl155

Tawerna Klipper - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Tawerna Klipper - Restauracja? Podziel się wrażeniami!