“Smacznie”

Tawerna Klipper - Restauracja
Nr 190 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie - to czego oczekujesz nad morzem. Smaczna ryba. Są także dostępne dania dla dzieci. Obsługa mino ogromnego ruchu stara się bardzo szybko obsługiwać gości. Restauracja na plaży z niesamowitym widokiem. Warto

Dziękujemy, Schilack605

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie (szczególnie polecam pikantną zupę rybną) oraz szybka i miła obsługa. W sezonie ciężko trafić na takie połączenie w nadmorskiej tawernie.

Dziękujemy, alesiakowska
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na temat dań nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ nie dostąpiłem zaszczytu złożenia zamówienia... Przez 35 minut, przy ogródku pełnym w ok. połowie , siedząc ns środku ogródka, mijały mnie 5 razy kelnerki ale żadna z nich nie podeszła do stolika. Goście którzy przyszli kilka minut po mnie zdążyli złożyć zamówienie i otrzymać napoje . Nigdy jeszcze nie zostałem tak potraktowany. Nie polecam !

Dziękujemy, marcinl155
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Już kilkukrotne wracam w to miejsce na przepyszną zupę rybna, chyba najlepsza jaką jadłam. Idealnie doprawiona. Na uwagę również zasługują sardynki, chrupiące i pachnące, prosto z patelni.
Piękny widok na morze, warto tu przyjść i każdej porze roku.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, mcmeg8688
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie, jak dotąd. Miło i z widokiem, jak zawsze. Brakuje nieco lepszych win. Wina "ze stacji benzynowej" już nie wystarczą. Szczególnie gdy dania główne wycenione są na PLN 40+. Uwaga, bariera cenowa za dania powoli jest przekraczana! Chyba, że chce się mieć klienta na "duże jasne i frytki"...

Dziękujemy, Wojciech L

Tawerna Klipper - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Tawerna Klipper - Restauracja? Podziel się wrażeniami!