Zapisz
Gdańsk main town 👌🏼

Bardzo przyjemna, opiewająca w mnogość informacji wycieczka z Kasią vel Dynamite 👌🏼 sporo... Przeczytaj więcej

114przemyslawp
Wspaniała wycieczka

Wspaniali przewodnicy i niesamowita dawka wiedzy. Zdecydowanie warto wybrać sie na wycieczkę po... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 października 2020
MagdalenaC2100
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 374)

Zrecenzowano: 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miło spędzony czas, ciekawie prowadzony spacer, serdeczna Pani przewodnik (Karolina) opowiadała o historii oraz ciekawostkach jakże pięknego miasta Gdańsk.
Czas spaceru to ok2,5h.

Polecam tę forme zwiedzania

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, ArturG_RS
Zrecenzowano: 6 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pan Marcin zabrał nas w cudowną podróż w miejscu i w czasie. Trasa Main Town ciekawie poprowadzona, z poczuciem humoru, energicznie. Bardzo nam się podobało. Pan zaopatrzony w stare mapy miasta, podobizny sław Gdańska. Mówił głośno i wyraźnie.
Nic dodać nic ująć.
Dziękujemy!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
2  Dziękujemy, 914klaudiaj
Zrecenzowano: 4 lutego 2019

Wycieczka bardzo fajna. Kompetentna, uśmiechnięta Pani przewodnik oprowadzała Nas po najważniejszych miejscach w centrum Gdańska. Przewodniczka bardzo ciekawie opowiadała o zabytkach, historii, legendach. Kiedy trzeba było poważnie, kiedy można było z humorem;-) Bardzo fajnie spędziliśmy czas. Polecam każdemu;-)

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, KLilith
Zrecenzowano: 14 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Dla wszystkich, którzy poza zobaczeniem przepięknego Gdańska chcą dowiedzieć się czegoś więcej i poczuć ducha miasta jest to element absolutnie OBOWIĄZKOWY. Pan Marcin to osoba o ogromnej wiedzy, która z wielką pasją potrafi przekazać informacje słuchaczom w bardzo przystępnej formie, dzięki czemu chciałoby się słuchać więcej i więcej. Trasa i forma oprowadzania jest przemyślana, pozwala na maksymalne wczucie się w klimat Gdańska.
Wspaniała inicjatywa, naprawdę godna polecenia!

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
1  Dziękujemy, iwoniak
Zrecenzowano: 13 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Nikt tak wspaniale oraz ciekawie nie przybliży wam historii Gdańska i jego najważniejszych miejsc jak MARCIN. Absolutnie fantastyczny przewodnik. Opowiada z niesamowitym zaangażowaniem, zwraca uwagę na różne smaczki i czesto żartuje. Potrafił skupić uwagę naprawdę dużej grupy przez absolutnie cały czas trwania wycieczki. Free Walkative jest wspaniałą inicjatywą!

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
1  Dziękujemy, Asia S