Gdańsk
Zrecenzowano: 15 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pokój z zaciekawi na suficie bez firanek.telewizor nie działa brak ciepłej wody
Bar z naczyniami jednorazowymi.Zepsuty pobyt nie polecam mikomu ten obiekt to wstyd dla Neptuna połowa 20 wieku.Nie polecam nikomu gosc to intruz

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Srocki S
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

W hostelu Nice Rooms zatrzymałam się wraz z chłopakiem na jedną noc. Hostel zrobił na mnie dobre wrażenie. Pokój czysty,schludny, ładnie urządzony. Śniadanie bardzo dobre w pobliskim bufecie. Niedrogo. Polecam

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Nikoleta K
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2018

Spaliśmy tam jedną noc w wyremontowanym pokoju na dole z łazienką. Pokój czysty, przestronny, wyposażony aneks, łazienka przestronna, czyste ręczniki. Smaczne śniadanie, parking.
Minusem był brak klimatyzacji w pokoju, rano było bardzo gorąco, duszno.
Stosunek ceny do jakości jest dobry.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, usagi182
Zrecenzowano: 7 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Drogo jak za takie pokoje w ogóle nie przystosowane dla par.Kazdy musi spać osobno,a i jeszcze zabrać lepiej swoje poduszki bo te co dają to kot na lepszym śpi.Komfort wypoczynku slaby.
Do tego głośno,w pokojach słychać jak ktoś gada za ścianą.
Ściany chyba z kartonu.
Jedzenie ok tyle ze co dzień to samo podane wiec może zbrzydnać.Nie odwiedzę tego miejsca juz.

Termin pobytu: maj 2018
2  Dziękujemy, lolop257
Zrecenzowano: 13 września 2017

Plusy:
- przystanek autobusowy tuż przy ośrodku -> wygodna komunikacja do dworca PKP i PKS oraz do Starego Miasta (jednak droga na plażę zajmowała już dużo więcej czasu i wymagała przesiadki na tramwaj);
- możliwość dotarcia do centrum na piechotę przez park (około 35 min drogi);
- w pobliżu znajdują się sklepy spożywcze (Biedronka, Piotr i Paweł), apteka, drogeria;
- wyposażony aneks kuchenny;
- wygodne łóżka;
Minusy:
- organizacja remontu w budynku w samym środku sezonu (brak szacunku do gości, którzy zapłacili za pobyt i chcieli w spokoju odpocząć). Ogromny hałas spowodowany kuciem ścian sprawiał, że wraz z rozpoczęciem prac trzeba było ewakuować się z pokoju. Na szczęście prace zaczynano około godziny 9:30-10:00.
- skrzypiące drzwi od pokoi oraz zepsuty zamek w drzwiach do wspólnej łazienki powodował, że goście przeszkadzali sobie wzajemnie w nocy (m. in. trzaskali drzwiami od łazienki próbując je zamknąć);
- słabe wygłuszenie pokoi powodowało, że słychać było rozmowy innych gości zza ściany;
- pokój nie wyglądał tak schludnie i świeżo jak na zdjęciach (zużyta wykładzina, ściany, meble);

Nie oczekiwaliśmy luksów, ale pobytu w warunkach, w których można odpocząć. Niestety w ciągu dnia trwał remont, a w nocy przeszkadzał hałas dobiegający z korytarza i łazienki, do której goście próbowali zamknąć drzwi. Nie polecam na dłuższy pobyt. Będąc przejazdem na jedną lub dwie noce można się tam zatrzymać

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Jagoda_388