Gdańsk
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

W hostelu Nice Rooms zatrzymałam się wraz z chłopakiem na jedną noc. Hostel zrobił na mnie dobre wrażenie. Pokój czysty,schludny, ładnie urządzony. Śniadanie bardzo dobre w pobliskim bufecie. Niedrogo. Polecam

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Nikoleta K
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2018

Spaliśmy tam jedną noc w wyremontowanym pokoju na dole z łazienką. Pokój czysty, przestronny, wyposażony aneks, łazienka przestronna, czyste ręczniki. Smaczne śniadanie, parking.
Minusem był brak klimatyzacji w pokoju, rano było bardzo gorąco, duszno.
Stosunek ceny do jakości jest dobry.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, usagi182
Zrecenzowano: 7 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Drogo jak za takie pokoje w ogóle nie przystosowane dla par.Kazdy musi spać osobno,a i jeszcze zabrać lepiej swoje poduszki bo te co dają to kot na lepszym śpi.Komfort wypoczynku slaby.
Do tego głośno,w pokojach słychać jak ktoś gada za ścianą.
Ściany chyba z kartonu.
Jedzenie ok tyle ze co dzień to samo podane wiec może zbrzydnać.Nie odwiedzę tego miejsca juz.

Termin pobytu: maj 2018
2  Dziękujemy, lolop257
Zrecenzowano: 13 września 2017

Plusy:
- przystanek autobusowy tuż przy ośrodku -> wygodna komunikacja do dworca PKP i PKS oraz do Starego Miasta (jednak droga na plażę zajmowała już dużo więcej czasu i wymagała przesiadki na tramwaj);
- możliwość dotarcia do centrum na piechotę przez park (około 35 min drogi);
- w pobliżu znajdują się sklepy spożywcze (Biedronka, Piotr i Paweł), apteka, drogeria;
- wyposażony aneks kuchenny;
- wygodne łóżka;
Minusy:
- organizacja remontu w budynku w samym środku sezonu (brak szacunku do gości, którzy zapłacili za pobyt i chcieli w spokoju odpocząć). Ogromny hałas spowodowany kuciem ścian sprawiał, że wraz z rozpoczęciem prac trzeba było ewakuować się z pokoju. Na szczęście prace zaczynano około godziny 9:30-10:00.
- skrzypiące drzwi od pokoi oraz zepsuty zamek w drzwiach do wspólnej łazienki powodował, że goście przeszkadzali sobie wzajemnie w nocy (m. in. trzaskali drzwiami od łazienki próbując je zamknąć);
- słabe wygłuszenie pokoi powodowało, że słychać było rozmowy innych gości zza ściany;
- pokój nie wyglądał tak schludnie i świeżo jak na zdjęciach (zużyta wykładzina, ściany, meble);

Nie oczekiwaliśmy luksów, ale pobytu w warunkach, w których można odpocząć. Niestety w ciągu dnia trwał remont, a w nocy przeszkadzał hałas dobiegający z korytarza i łazienki, do której goście próbowali zamknąć drzwi. Nie polecam na dłuższy pobyt. Będąc przejazdem na jedną lub dwie noce można się tam zatrzymać

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Jagoda_388
Zrecenzowano: 6 września 2016

Oferowane pokoje są świeżo odnowione. To samo dotyczy łazienek. Jakość noclegu bardzo przyzwoita aczkolwiek ceny dość wysokie jak na dość dużą odleglość od morza. Nawet poza sezonem (koniec sierpnia) w promocji zapłaciłem stosunkowo dużo za większy rodzinny pokój. Wielkim plusem jest darmowy parking oraz mały sklepik (m.in. wędliną) w tym samym budynku. WIFI jest, ale marne (przynajmniej w moim pokoju). Generalnie nocleg godny polecenia.

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, Connector537627