Gdańsk
Zrecenzowano: 13 września 2017

Plusy:
- przystanek autobusowy tuż przy ośrodku -> wygodna komunikacja do dworca PKP i PKS oraz do Starego Miasta (jednak droga na plażę zajmowała już dużo więcej czasu i wymagała przesiadki na tramwaj);
- możliwość dotarcia do centrum na piechotę przez park (około 35 min drogi);
- w pobliżu znajdują się sklepy spożywcze (Biedronka, Piotr i Paweł), apteka, drogeria;
- wyposażony aneks kuchenny;
- wygodne łóżka;
Minusy:
- organizacja remontu w budynku w samym środku sezonu (brak szacunku do gości, którzy zapłacili za pobyt i chcieli w spokoju odpocząć). Ogromny hałas spowodowany kuciem ścian sprawiał, że wraz z rozpoczęciem prac trzeba było ewakuować się z pokoju. Na szczęście prace zaczynano około godziny 9:30-10:00.
- skrzypiące drzwi od pokoi oraz zepsuty zamek w drzwiach do wspólnej łazienki powodował, że goście przeszkadzali sobie wzajemnie w nocy (m. in. trzaskali drzwiami od łazienki próbując je zamknąć);
- słabe wygłuszenie pokoi powodowało, że słychać było rozmowy innych gości zza ściany;
- pokój nie wyglądał tak schludnie i świeżo jak na zdjęciach (zużyta wykładzina, ściany, meble);

Nie oczekiwaliśmy luksów, ale pobytu w warunkach, w których można odpocząć. Niestety w ciągu dnia trwał remont, a w nocy przeszkadzał hałas dobiegający z korytarza i łazienki, do której goście próbowali zamknąć drzwi. Nie polecam na dłuższy pobyt. Będąc przejazdem na jedną lub dwie noce można się tam zatrzymać

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Jagoda_388
Zrecenzowano: 6 września 2016

Oferowane pokoje są świeżo odnowione. To samo dotyczy łazienek. Jakość noclegu bardzo przyzwoita aczkolwiek ceny dość wysokie jak na dość dużą odleglość od morza. Nawet poza sezonem (koniec sierpnia) w promocji zapłaciłem stosunkowo dużo za większy rodzinny pokój. Wielkim plusem jest darmowy parking oraz mały sklepik (m.in. wędliną) w tym samym budynku. WIFI jest, ale marne (przynajmniej w moim pokoju). Generalnie nocleg godny polecenia.

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, Connector537627
Zrecenzowano: 29 maja 2016

Zdjęcia "piękniejsze" niż zastana rzeczywistość, ale nie jest źle:). Nasz pokój był czysty i dość przestronny. Łazienka duża, ale z niezbyt ładną kabiną prysznicową do tego brakowało szafek, półek na przybory toaletowe. Łóżka trochę za mięknie, ale to akurat rzecz gustu. Najważniejsze, że pościel była czysta i przyjemna w dotyku do tego duże ręczniki. W pokoju mieliśmy duży stół i plastykowe krzesła. szafki nocne z lampkami. TV i Wi Fi to dziś standard. W naszym pokoju nie było klimatyzacji. W pobliżu znajdują się: monopolowy:) apteka, Biedronka i przystanek autobusowy. Do starego miasta jest 3,5 km lub 4 przystanki (...) Największą zaletą jest cena. Można płacić kartą. Polecam oszczędnym

Termin pobytu: maj 2016
Dziękujemy, januszg82
Zrecenzowano: 26 lutego 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam. Cena okazyjna, lokalizacja wporzadku, samochód zostawiłam na parkingu i poruszałam się komunikacja miejską spod budynku. Obsługa uprzejma, w pokoju czysto. WiFi, TV, mały aneks obok mojego pokoju. Jedyny minus to zabawa w poszukiwanie kontaktów, były zasloniete albo szafą albo łóżkiem.

Termin pobytu: luty 2016
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, AniAniaAniJa
Zrecenzowano: 3 lutego 2016 z urządzeń przenośnych

Spedzilem weekend w tym pensjonacie i jestem pod wrażeniem. Cena byla rewelacyjna bo za pokoj dla 2 osob zaplacilismy 65 zl! W pokoju nowe łóżka, tv led, wi-fi, czysta biala posciel, tylko sniadania nie bylo w cenie, ale udostepniali kuchnie, wiec nie byl to problem. Sklepy, apteka blisko, nawet w poblizu jeden 24 h.. Rewelacja. Na pewno wrocimy!

Termin pobytu: grudzień 2015
Dziękujemy, Slawek S