Nic się nie zmienia od wielu lat

Zróbcie coś z waszymi statkami, szczególnie katamarany proszą się o renowację. Bary puste. Brudno... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2017
KRISEK
Bishop's Stortford, Wielka Brytania
Drogo!!!

Zrecenzowano: 1 maja 2019
tomaszt664
Rzeszów, Polska

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Panie w kasie bardzo niemiłe. Brak możliwości płatności kartą. Statek pamięta misję apollo.. pewnie dlatego mają ceny z kosmosu. Nie polecam!

Dziękujemy, jakubsmieszek
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z informacji na stronie internetowej wynika iż rejs o godz 18 jest planowany i może się może odbyć gdy nie będzie wystarczającej ilości pasażerów.
Chciałam zakupić bilety o godz 17, godzinę przed rejsem i w kasie usłyszałam ze rejs się nie odbędzie i nikt nie potrafił podać mi przyczyny. O godz 17 ciężko jest stwierdzić jaka będzie ilość pasażerów wiec skoro firmie zwyczajnie nie chce się kursować sugeruje usunięcie informacji o kursie ze strony internetowej oraz z tablicy przy kasie.

Dziękujemy, dariad858
Zrecenzowano: 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Rejs tramwajem wodnym z przystani Żabi Kruk do Brzeźna to rewelacyjny pomysł na mile spędzenie czasu i zobaczenie Gdańska z perspektywy wody. Obsługa statku Sonica bardzo miła, stateczek mały, ale wygodny(jest też toaleta). Polecam!

Dziękujemy, Karolina S
Zrecenzowano: 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to dobry sposób na wycieczkę z Gdyni na Hel ale atrakcja jest zdecydowanie za droga!!! Statek nie jest pierwszej nowości.
Cena dla 3 osobowej rodziny to blisko 300zł czyli cena dobowego pobytu w dobrym hotelu.

It is a good way for a trip from Gdynia to Hel but the attraction is definitely too expensive !!! The ship is not the first novelty.
The price for a family of 3 is nearly PLN 300, that is, the price of a 24-hour stay in a good hotel.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, tomaszt664
Zrecenzowano: 17 września 2018

Miałem przyjemność płynąć z Helu do Sopotu o godzinie 13.00. Prom Rubin. Było to pod koniec sierpnia, ale to jeszcze jest sezon. Niestety z Sopotu wróciłem koleją z przesiadką w Gdyni. Turysta powinien mieć komfort połączeń chociaż w sezonie. To nie PRL. Promy pomiędzy Helem a Trójmiastem powinny być co godzinę. Zarządzie Żeglugi Gdańskiej - wyciągnijcie wnioski z tego lata. O turystę trzeba dbać, bo będzie coraz mniej chętnych wybrać się nad polskie morze przy takiej ofercie.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Jarosław B