Gdańsk

“nietrafiony”
So Eat — recenzja

So Eat
Nr 396 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Menu w restauracji So Eat tworzone jest na bazie lokalnych, sezonowych produktów. Szef Kuchni - Sebastian Truszkowski łączy polską tradycję kulinarną z najnowszymi trendami gastronomicznymi. Udogodnienia dla gości So Eat Restaurant: Bezpłatny dostęp do Internetu (WiFi), Krzesełko dla dziecka, Kredki i kolorowanki, Menu dla dzieci.
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do lokalu trafiliśmy poprzez aplikację Finebite. Niestety na miejscu okazało się, że wiele dań opisywanych w menu dodanym do aplikacji nie jest już dostępna. Zupa tajska smakuje jak zwykła zupa warzywna z malutkim kawałkiem ryby. Warzywa podawane razem z dorszem były twarde. Nie dało się tego zjeść. Obsługa kelnerska bardzo standardowa. Poza nami w lokalu nie było innych gości.

Dziękujemy, emsior

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Kameralna restauracja z nowoczesnym wnętrzem. Dania smaczne, niedrogie i bardzo ładnie podane.
Stonowana muzyka nie zagłusza rozmowy, co bardzo sobie cenię. Obsługa bardzo życzliwa i profesjonalna.
Polecam :)

Dziękujemy, reviewerpl_
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Stolik zarezerwowany na 4 - osobową kolację. Wszystko sprawnie smacznie i w dobrych cenach!

Na pewno wrócę !

Dziękujemy, StannMannn
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wieczorem super klimat, w ogródku przy lampce wina znakomicie spędzony czas. Posiłki wydane bardzo sprawnie, obsługa wiedziała co podaje i można było dowiedzieć się coś więcej.

Pyszne winko!!
Polecam!

Dziękujemy, Aronz222
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Do restauracji trafiliśmy przypadkiem, ponieważ pomyliłam lokale rezerwując za pomocą aplikacji finebite. Na szczęście nie byliśmy rozczarowani, karta jest rzeczywiście mała, wybraliśmy dwie przystawki: krewetki i kalmary oraz dorsza na główne danie. Wszystko wyszło na czas i było pięknie podane. Na deser jednak nie zostaliśmy ponieważ w lokalu było strasznie ciepło. Mimo dobrych dań raczej nie wrócimy ceny sa dość wysokie, a wystrój lokalu wyłącznie poprawny.

Dziękujemy, Poszukiwaczkasmaku

So Eat — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w So Eat? Podziel się wrażeniami!