“Super”
Familia Bistro Garbary — recenzja

Familia Bistro Garbary
Nr 34 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Z miłości do Wilna i kuchni staropolskiej. To miejsce jest hołdem dla moich ukochanych Dziadków, którzy mieszkali w Wilnie. Spędziłem tam całe moje dzieciństwo i do dziś mam tam swoją RODZINĘ. Tradycyjne potrawy przygotowujemy przy użyciu starych receptur ze świeżych składników na miejscu. Nie używamy żadnej chemii, proszków. Robimy to tak, jakby to było zrobione w moim domu. Cepeliny, bliny zemaiciu, Kibiny, Manty. Kibiny to pieczone pierogi z kruchego ciasta (masło i tłusta śmietana). Zapewniamy różnego rodzaju nadzienia: mięsne, wegetariańskie lub słodkie. Możesz MIESZAĆ je tak, jak chcesz. Do zobaczenia wkrótce! Adam Mrozinski Właściciel

Bardzo smacznie,milo i czysto. Dania tradycjonalne, bardzo ładnie podane. Bardzo duze porcje.Polecam

Dziękujemy, Ewa M

Polecam tę restaurację, bardzo smaczna kuchnia rodem z Wilna. Świetna obsługa (pozdrowienia dla Dawida)

Dziękujemy, piotrb627

Ekstra kuchnia (zwłaszcza babka ziemniaczana, polecam na pierwszy raz), a do tego przemili ludzie (ukłony dla Pana Mateusza).

Dziękujemy, radarecki
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Można posmakować raz dla odmiany. Obsługa miła. Klimat i wystrój w porządku. Jedzenie mnie nie zachwyciło. Mocno średnie. Rosół dobry, barszcz nie dobry za mało słodki za mało aromatyczny czuć sam pieprz. Bliny mi nie smakowały. Sosy i surówki do wszystkiego te same. Surówek zreszta mało i przesłodzone. Smażone pierogi (kiminy?)suche i takie sobie. Ryba z ziemniakami niesmaczna, zwłaszcza ziemniaki posypane przyprawami, które mi nie podchodzą. Babka ziemniaczana najlepsza z tego wszystkiego chociaż nie każdego wątroba wytrzyma tak obsmażone, tłuste jedzenie. Przydałoby się jakieś świeże, dobre domowe ciasto. Niestety te smaki nie wywołają po sobie tęsknoty. Szkoda.

Dziękujemy, prestidegustator
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Po namowie Pani z bistro, postanowiliśmy spróbować polecanych dan. Jedzenie porostu pyszne, porcje wielkie!! Obsługa bardzo miła. Cenowo bardzo przystępnie. I można otrzymać urodzinowy kawałek ciasta. Wow!! Polecamy w 100%. Dziękujemy!

Dziękujemy, Mazze33

Familia Bistro Garbary — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Familia Bistro Garbary? Podziel się wrażeniami!